ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برنامه «جمعه ایرانی» درصورت تغییر فضای کنونی اجرا می شود

برنامه «جمعه ایرانی» درصورت تغییر فضای کنونی اجرا می شود

ایرنا/ تهیه کننده برنامه جمعه ایرانی، با اشاره به اینکه امسال دیگر برنامه ای نخواهیم داشت، گفت: این برنامه درصورت تغییر فضای کنونی ایجاد شده در شبکه ایران پخش خواهد شد.
سعید توکل اظهار داشت: این برنامه 30 سال است که با زبان طنز و شاد، مشکلات شهروندان را بازگو می کند.
وی گفت: بسیاری از تولیدات جمعه ایرانی همچون ترانه، نمایش و آیتم های رادیویی با مشقات فراوانی تولید می شد؛ اما هیچگاه از سوی گروه گله و شکایتی در این زمینه نشد.
توکل، با بیان اینکه با آغاز رویکرد جدید مدیریتی، این برنامه با مشکلاتی مواجه شد، افزود: هر چند سعی بر تحمل مشکلات داشتیم تا کار به روال عادی برگردد؛ اما این امر محقق نشد.
تهیه کننده برنامه جمعه ایرانی ادامه داد: برخی مواقع 15 الی 20 دقیقه از برنامه هایمان را حذف می کردند و من پاسخی برای مخاطبان و حتی هنرمندان گروه نداشتم.
وی تصریح کرد: این عوامل سبب شد تا با جلسه ای که با مدیر شبکه رادیویی ایران داشتم؛ این تصمیم گیری صورت پذیرد که برای تنزل نیافتن سطح جمعه ایرانی، این برنامه فعلا روی آنتن نرود.
توکل خاطرنشان کرد: اگر در آینده توانستیم با رویکرد جدید شبکه تعامل داشته باشیم، در خدمت مخاطبان خواهیم بود و اگر این اتفاق روی ندهد؛ چاره دیگری خواهیم اندیشید.
وی ادامه داد: در دوران مدیران قبلی سازمان تمامی آنها طرفدار و علاقمند این برنامه بوده و همواره ما را حمایت می کردند چرا که بر این باور بودند رادیو بدون برنامه های طنز بی معنا است.
تهیه کننده برنامه جمعه ایرانی اظهار کرد: به سبب تنگ شدن عرصه، تصمیم به درخواست مرخصی کردیم تا جایگاه برنامه و هنرمندان حفظ شود.
توکل گفت: هم اکنون چند شبکه تلویزیونی و رادیویی پیشنهاد همکاری داده اند که در حال بررسی شرایط هستیم.
پیشتر مدیر شبکه رادیویی ایران به ایرنا از تغییرات عمده در سال جدید خبر داده بود.
بهنام احمدپور مبارکه درمورد حضور بیشتر نیروهای جوان و تحصیل کرده در کهن ترین رادیو کشور اظهار کرد: معتقدم در رادیو ایران بستر مناسب و آماده ای وجود دارد و پیشکسوتان این رسانه می توانند به جوانان برای تجربه اندوزی کمک کنند.
مدیر رادیو ایران افزود: نوع کار و مخاطب و بستری که در رادیو ایران است با سایر رادیوهای دیگر صدا و سیما متفاوت است؛ چرا که این رسانه سخنگویی نظام را برعهده دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده