ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قیمت بستنی 15 درصد افزایش یافت

قیمت بستنی 15 درصد افزایش یافت

باشگاه خبرنگاران/ آزموده با اشاره به افزایش 15 درصدی قیمت بستنی و آب میوه گفت: هر کیلو بستنی سنتی ویژه مغزدار و خامه‌دار 14 هزار تومان قیمت دارد.

اسکندر آزموده رییس اتحادیه بستنی و آب میوه تهران از افزایش 15 درصدی قیمت آب میوه و بستنی خبر داد و گفت: هر کیلو بستنی سنتی سوپر ویژه مغزدار و خامه‌دار کیلویی 14 هزار تومان، بستنی سنتی ویژه خامه‌دار بدون مغز کیلویی 12 هزار تومان قیمت دارد.

وی افزود: همچنین هر کیلو بستنی سنتی ممتاز 11 هزار تومان و هر کیلو بستنی سنتی ساده 10 هزار تومان به فروش می‌رسد.

به گفته آزموده هر کیلو بستنی میوه‌ای ویژه مغزدار کیلویی 14 هزار تومان و بستنی میوه‌ای اعلی و ممتاز بدون مغز 12 هزار تومان قیمت دارد.

رییس اتحادیه بستنی و آب میوه تهران در ادامه گفت: هر کیلو فالوده نیز 9 هزار تومان قیمت دارد.

وی در ادامه با اشاره به قیمت آب میوه گفت: به دلیل نوسان قیمت میوه نمی‌توان قیمت مشخصی را برای آب میوه مصوب کرد.

آزموده از نظارت این اتحادیه بر واحدهای صنفی خبر داد و گفت: بازرسین ما بر کیفیت و بهداشت واحدهای صنفی نظارت دارند و اگر تخلف و گرانفروشی رخ دهد با آن برخورد جدی می‌کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده