ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رییس اتحادیه لوازم خانگی: هیچ افزایش قیمتی را تا کنون نداشتیم

رییس اتحادیه لوازم خانگی: هیچ افزایش قیمتی را تا کنون نداشتیم

باشگاه خبرنگاران/ طحان‌پور با اشاره به اینکه هر سال در فروردین ماه شاهد افزایش 10 تا 20 درصدی قیمتها بودیم گفت: در سال جاری با توجه به تولید کافی و اشباع بازار هیچ افزایش قیمتی را در بخش لوازم خانگی نداشتیم.

محمد طحان‌پور رییس اتحادیه لوازم خانگی تهران با اشاره به تاثیر توافقات انجام شده ایران و کشورهای 5+1 بر بازار لوازم خانگی گفت: با توجه به اینکه یکی از گرانی لوازم خانگی تحریمها ذکر می‌شد با رفع تحریم بسیاری از هزینه‌ها کاهش و مشکلات رفع می‌شود.

وی افزود: در بحث تولیدات داخلی کشور ما اگر مواد اولیه ارزان‌قیمت به دست تولید کننده برسد شاهد رونق در بخش لوازم خانگی و حتی کاهش قیمت خواهیم بود.

رییس اتحادیه لوازم خانگی تهران با اشاره به اینکه در سالهای گذشته مردم بیش از نیاز خود خرید می‌کردند گفت: در حال حاضر نمی‌توان گفت بازار دچار رکود است چر ا که مردم به اندازه نیاز خود خرید می‌کنند.

وی ادامه داد: البته بازار مسکن نیز بر بازار لوازم خانگی تاثیرگذار است و در جایی که مسکن راکد باشد بازار لوازم خانگی راکد می‌شود.

به گفته طحان پور تولید کننده‌ها ما باید با شرکتهای بزرگ تولید کننده لوازم خانگی رایزنی کرده تا زمینه تعاملات بیشتر فراهم شود.

رییس اتحادیه لوازم خانگی تهران گفت: پیش بینی می‌شود با اقدامات صحیح در بازار لوازم خانگی در شش ماهه دوم سال 94 قیمت لوازم خانگی بهتر شود ظرف دو سال آینده بتوانیم بازار منطقه را به دست آوریم.

طحان‌پور تصریح کرد: در اسفند ماه سال 93 با توجه به اینکه کالا به اندازه کافی در بازار وجود داشت و هیچ کمبودی نبود شاهد افزایش قیمتی نبودیم.

وی تاکید کرد: هر سال در فروردین ماه شاهد افزایش 10 تا 20 درصدی قیمتها بودیم اما در سال جاری با توجه به تولید کافی و اشباع بازار هیچ افزایش قیمتی را تا کنون نداشتیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده