کارشکنی های عربستان همچنان ادامه دارد پروازهای حجاج گلستان لغو شد

کارشکنی های عربستان همچنان ادامه دارد/ پروازهای حجاج گلستان لغو شد

واحد مرکزی خبر/ پروازهای امروز و فردای چهار کاروان حاجیان گلستانی به سبب صادر نشدن روادید ازسوی عربستان لغو شد .

رییس کارگزاران حج گلستان امروز گفت : ساعت 16 و 30 دقیقه امروز قرار بود 2 کاروان از فرودگاه بین المللی گرگان به سفر عمره بروند که به علت همکاری نکردن عربستانی ها از این سفر بازخواهند ماند.

یازرلو افزود : روادید 2 کاروان دیگر که فردا قرار بود به حج بروند نیز تاکنون صادر نشده و احتمال صدور روادید آنان نیز بسیار اندک است .

وی گفت : امسال پرواز 2 هزار و 980 زایر گلستانی خانه خدا به علت صادر نشدن ویزا لغو شده است و هنوز مشخص نیست کاروان هایی که پروازشان لغو شده کی می توانند به سفر خانه خدا بروند .

در هر پرواز 298 زایر به خانه خدا اعزام می شوند .

یازرلو افزود : هواپیمایی که قرار بود حاجیان گلستانی را عصر امروز از عربستان به گلستان بیاورد به سبب مه آلودگی هوا و کاهش دید امکان فرود در فرودگاه بین المللی گرگان را ندارد و در یکی از فرودگاه های مشهد یا تهران فرود خواهد آمد .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارشکنی های عربستان همچنان ادامه دارد پروازهای حجاج گلستان لغو شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات