ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو جمعیت ایثارگران: برای وحدت، پایداری ها باید از مواضعشان عدول کنند

عضو جمعیت ایثارگران: برای وحدت، پایداری ها باید از مواضعشان عدول کنند

آریا/ عوض حیدرپور، عضو جمعیت ایثارگران و نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آریا از تدوین طرح وحدت اصولگرایان اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: هر طرحی که بتواند اصولگرایان را دور هم جمع کند تا برای همگرایی بیشتر تبادل نظر و همفکری کنند به نتیجه می رسد .
وی درباره وحدت اصولگرایان با جبهه پایداری ،تاکید کرد:به نظر می رسد اصولگرایان نتوانند با جبهه پایداری به وحدت برسند اما علی القاعده بقیه اصولگرایان خیلی به هم نزدیک هستند و وحدت میان آنها ممکن است شکل بگیرد البته اگر جبهه پایداری هم یک مقدار از مواضع خود عدول کند به طور طبیعی می توانند در جمع اصولگرایان قرار گیرند.
حیدرپور درباره نشست آیات موحدی کرمانی و محمد یزدی با مصباح یزدی لیدر جبهه پایداری،گفت:این نشست اشکال ندارد چراکه جبهه پایداری هم جز اصولگرایان است اما اگر این جبهه تندروی خود را کاهش دهد فضا مساعد خواهد شد و با سازوکار وحدت می توان اصولگرایان را به هم نزدیک کرد.
وی درباره جایگاه احمدی نژاد در وحدت اصولگرایان،گفت:بنده معتقدم آقای احمدی نژاد و همراهان ایشان به دلیل مسائل متعددی که در دوران حاکمیتشان داشتند و ریشه های انحراف را کاشتند جایگاهی در بین اصولگرایان ندارند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده