ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بررسی شانس قهرمانی تیم‌های لیگ برتر

بررسی شانس قهرمانی تیم‌های لیگ برتر

ورزش 3/ بازی های روز یکشنبه لیگ‌برتر شانس تیم ها را برای رسیدن به عنوان قهرمانی روشن تر می‌ سازد.
امتیاز نزدیک تیم ها باعث شده که تنها 2 تیم نفت و تراکتورسازی شانس رسدین به امتیاز 60 که معیار قهرمانی است را داشته باشند بنابراین امتیاز 57 را که امتیاز قهرمانی فولاد در لیگ سال گذشته است را فعلا مبنای قهرمانی می‌ گیریم و براین اساس:
1. نفت با 48 امتیاز، 9 امتیاز در 6 بازی آینده برای قهرمانی می‌ خواهد
2. تراکتور با 48 امتیاز، 10 امتیاز در 6 بازی برای قهرمان شدن نیاز دارد
3. استقلال با 42 امتیاز، 15 امتیاز در 5 بازی نیاز دارد.
4. سپاهان با 41 امتیاز، با 16 امتیاز در 6 بازی قهرمان می‌ شود.
5. فولاد هم که 41 امتیاز دارد با 16 امتیاز در 6 بازی قهرمان است.
6. ذوب‌آهن 39 امتیازی راهی برای گرفتن 18 امتیاز در 5 بازی ندارد و براساس منطق دیگر قهرمان نمی‌ شود، هر چند روی کاغذ، شانس قهرمانی دارد. البته در حد معجزه ...
براین اساس نفت با 3 برد در 6 بازی، تراکتور با 3 برد و یک مساوی در 6 بازی، استقلال با 5 برد در 5 بازی و سپاهان و فولاد با 5 برد و یک مساوی در 6 بازی شانس قهرمانی دارند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X