ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

صلاحیت رضازاده برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تأیید شد

صلاحیت رضازاده برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تأیید شد

تسنیم/ کاندیداهای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تائید صلاحیت شدند.
صلاحیت هر 10 نامزد انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری مشروط بر رعایت قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان برای تصدی ریاست فدراسیون و همین طور رعایت قوانین اعلام شده از سوی بازرسی کل کشور در مورد افراد دوشغله، بازنشستگان و اعضای شورای شهر تائید شد.
در نامه احمد گواری مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی خطاب به مسعود قاسمی دبیر مجمع فدراسیون وزنه‌برداری آمده است:
«با توجه به اینکه مقرر است انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در تاریخ 94/2/7 برگزار شود، خواهشمند است نسبت به دعوت از کاندیداهای زیر برای شرکت در انتخابات اقدام لازم معمول فرمایید:
1- حسین رضازاده
2- علی مرادی
3- عبدالکریم پورکیان احمدآبادی
4- احمد سعادتمند
5- بهروز بهمند
6- علیرضا میرزایی
7- کوروش باقری
8- مهدی روحانی
9- منوچهر رضاخانی
10- سید عیسی عابدی مشهدی میقانی
بدیهی است رعایت قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان مصوب 91/1/15 برای تصدی ریاست فدراسیون، همچنین رعایت قوانین اعلام شده از سوی بازرسی کل کشور در مورد افراد دوشغله، بازنشستگان و اعضای شورای شهر برای حضور در انتخابات الزامی است.»
مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری طبق اعلام سید نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 7 اردیبهشت 94 در محل آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده