صلاحیت رضازاده برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تأیید شد

صلاحیت رضازاده برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تأیید شد

تسنیم/ کاندیداهای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تائید صلاحیت شدند.
صلاحیت هر 10 نامزد انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری مشروط بر رعایت قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان برای تصدی ریاست فدراسیون و همین طور رعایت قوانین اعلام شده از سوی بازرسی کل کشور در مورد افراد دوشغله، بازنشستگان و اعضای شورای شهر تائید شد.
در نامه احمد گواری مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی خطاب به مسعود قاسمی دبیر مجمع فدراسیون وزنه‌برداری آمده است:
«با توجه به اینکه مقرر است انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در تاریخ 94/2/7 برگزار شود، خواهشمند است نسبت به دعوت از کاندیداهای زیر برای شرکت در انتخابات اقدام لازم معمول فرمایید:
1- حسین رضازاده
2- علی مرادی
3- عبدالکریم پورکیان احمدآبادی
4- احمد سعادتمند
5- بهروز بهمند
6- علیرضا میرزایی
7- کوروش باقری
8- مهدی روحانی
9- منوچهر رضاخانی
10- سید عیسی عابدی مشهدی میقانی
بدیهی است رعایت قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان مصوب 91/1/15 برای تصدی ریاست فدراسیون، همچنین رعایت قوانین اعلام شده از سوی بازرسی کل کشور در مورد افراد دوشغله، بازنشستگان و اعضای شورای شهر برای حضور در انتخابات الزامی است.»
مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری طبق اعلام سید نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 7 اردیبهشت 94 در محل آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صلاحیت رضازاده برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تأیید شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X