ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سعید مرتضوی از شاکی خود شکایت کرد

سعید مرتضوی از شاکی خود شکایت کرد

آنا/ یک وکیل شاکی سعید مرتضوی، از شکایت رئیس پیشین سازمان تامین اجتماعی از یکی از موکلش به اتهام افترا و نشر اکاذیب خبر داد و گفت: شکایت مرتضوی به خاطر مصاحبه‌ها درباره پرونده‌اش بوده است.

پیمان حاج محمود عطار اظهار کرد: پرونده‌ای که شاکیان به عنوان بیمه‌گزاران سازمان تامین اجتماعی علیه سعید مرتضوی مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی مطرح کرده‌اند، بابت اتهامات سوء‌استفاده مالی وی بوده و بر اسا‌س آن از مرتضوی شکایت شده است.
به گفته وی، مرتضوی نسبت به بخشی از پرونده که منجر به صدور کیفر خواست و ارجاع پرونده به شعبه ۷۹ دادسرای استان تهران شده، اعتراض کرده است.
وی افزود: سعید مرتضوی با اختیار کردن یکی از وکلای دادگستری به عنوان وکیل خود علیه مصطفی ترک همدانی بابت مصاحبه‌هایی که با رسانه‌های گروهی در خصوص پرونده‌های اتهامی وی در رابطه با سازمان تامین اجتماعی کرده است به اتهام افترا و نشر اکاذیب شکایت کرده است.

وی تاکید کرد: پرونده شکایت مرتضوی علیه ترک همدانی به شعبه ۱۳ بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران مستقر در منطقه تهرانپارس ارجاع شده و امروز جلسه رسیدگی نزد بازپرس شعبه ۱۳ با حضور ترک همدانی به عنوان متهم و بنده و علیرضا دقیقی به عنوان وکلای وی تشکیل شد.

این وکیل شاکی از مرتضوی با بیان اینکه بازپرس، دفاعیات ترک همدانی را شنید و منتظر تصمیم وی هستیم، افزود: نکته جالب توجه در تبعیضی است که دادسرای تهران در خصوص این پرونده قائل شده است زیرا من بیش از ۵ سال است که از مرتضوی به اتهام همین افترا و نشر اکاذیب در دادسرای تهران شکایت کردم و به رغم گذشت این مدت طولانی هیچ اقدامی از سوی دادسرا در خصوص شکایت من به عمل نیامده اما شکایتی که مرتضوی از ترک همدانی به وکیل اینجانب در پرونده شکایت از مرتضوی و شاکی پرونده وی در تامین اجتماعی در عرض مدت کوتاهی رسیدگی و متهم احضار شده است.
حاج محمود عطار ادامه داد: اتهامات وارده به سعید مرتضوی از سوی ترک همدانی مستند به گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان تامین اجتماعی، نظر دیوان محاسبات کشور، وزارت اطلاعات و سازمان بازرسی کل کشور بوده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده