ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آیت الله شبستری: تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است

آیت الله شبستری: تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است

افکار نیوز/ عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران تاکید کرد:تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است، هرچند که عربستان در یمن با قتل نفس هایی که انجام می دهد اعمال ننگین و بسیار وقیحی را مرتکب می شود.

آیت الله محسن مجتهد شبستری عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: تجاوز ماموران عربستان در فرودگاه جده، اقدامی ننگین برای دولت عربستان و برای مسلمانان رنج آور است.
وی در گفت و گو با افکار نیوز اظهار کرد: اعتراض هایی به این عمل شنیع و بسیار قبیح وارد شده و تجاوز یک مامور دولتی در کشور خود به مهمانان حرم امن الهی ننگ آور و قبیح است.

به گزارش افکارنیوز، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: با پیگیری مسئولان، پرونده ای برای این جنایت کاران تشکیل شده است و قولی مبنی بر اشد مجازات آنها داده شده که امیدواریم انجام شود.

آیت الله شبستری با تاکید بر اینکه مسئولان باید برخوردی قاطع با عربستان داشته باشند، عنوان کرد: یکی از این اقدامات هم این است که پیشنهاد بشود تا این عمره که حج واجب نیست و اشکالی هم ندارد، قطع بشود.

وی همچنین ادامه داد: این یک مطالبه عمومی است، مسئولان باید جوانب را بسنجند و اگر عربستان رسما عذرخواهی نکرد و اشد مجازات را اعمال نکرد، اقدامات مقتضی را انجام بدهند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران بیان کرد: تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است که باید صورت بگیرد و هم یکی از راه‎های پیشنهاد شده است.

آیت الله شبستری با اشاره به اینکه این اقدام به هیچ وجه قابل توجیه نیست، تصریح کرد: این مساله بسیار عمل قبیحی است، هرچند که عربستان در یمن با قتل نفس هایی که انجام می دهد و بمباران یمنی ها و کشتار مسلمانان اعمال ننگین و بسیار وقیحی را مرتکب می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما به دولت عربستان خیلی اشکال داریم و بایستی دولت ها محکوم بکنند این همه جنایاتی که درباره یمنی هامرتکب می شوند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده