آیت الله شبستری: تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است

آیت الله شبستری: تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است

افکار نیوز/ عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران تاکید کرد:تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است، هرچند که عربستان در یمن با قتل نفس هایی که انجام می دهد اعمال ننگین و بسیار وقیحی را مرتکب می شود.

آیت الله محسن مجتهد شبستری عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: تجاوز ماموران عربستان در فرودگاه جده، اقدامی ننگین برای دولت عربستان و برای مسلمانان رنج آور است.
وی در گفت و گو با افکار نیوز اظهار کرد: اعتراض هایی به این عمل شنیع و بسیار قبیح وارد شده و تجاوز یک مامور دولتی در کشور خود به مهمانان حرم امن الهی ننگ آور و قبیح است.

به گزارش افکارنیوز، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: با پیگیری مسئولان، پرونده ای برای این جنایت کاران تشکیل شده است و قولی مبنی بر اشد مجازات آنها داده شده که امیدواریم انجام شود.

آیت الله شبستری با تاکید بر اینکه مسئولان باید برخوردی قاطع با عربستان داشته باشند، عنوان کرد: یکی از این اقدامات هم این است که پیشنهاد بشود تا این عمره که حج واجب نیست و اشکالی هم ندارد، قطع بشود.

وی همچنین ادامه داد: این یک مطالبه عمومی است، مسئولان باید جوانب را بسنجند و اگر عربستان رسما عذرخواهی نکرد و اشد مجازات را اعمال نکرد، اقدامات مقتضی را انجام بدهند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران بیان کرد: تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است که باید صورت بگیرد و هم یکی از راه‎های پیشنهاد شده است.

آیت الله شبستری با اشاره به اینکه این اقدام به هیچ وجه قابل توجیه نیست، تصریح کرد: این مساله بسیار عمل قبیحی است، هرچند که عربستان در یمن با قتل نفس هایی که انجام می دهد و بمباران یمنی ها و کشتار مسلمانان اعمال ننگین و بسیار وقیحی را مرتکب می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما به دولت عربستان خیلی اشکال داریم و بایستی دولت ها محکوم بکنند این همه جنایاتی که درباره یمنی هامرتکب می شوند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیت الله شبستری: تحریم موقت عمره یک عامل بازدارنده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X