ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزارت کشور: هیچ مجوزی برای تجمع مقابل سفارت عربستان صادر نکرده و نخواهیم کرد

وزارت کشور: هیچ مجوزی برای تجمع مقابل سفارت عربستان صادر نکرده و نخواهیم کرد

ایرنا/ قائم مقام وزیرکشور گفت: صدورمجوز برای تجمع ها به استانداری ها سپرده شده است و مسئول صدور مجوز تجمع های تهران، استاندار تهران است.

حسینعلی امیری گفت: با توجه به مسئولیت استانداری ها، وزارت کشور هیچ مجوزی را برای تجمع مقابل سفارت عربستان صادر نکرده و نخواهد کرد.

او با بیان این که پیش تر نیز سیاست گذاری های لازم برای صدور مجوز برای انواع تجمع های سیاسی و صنفی لحاظ شده است، گفت: نیازی به اتخاذ تصمیم جدید در این باره نیست.

امیری با تاکید مجدد براین که صدور مجوز تجمع ها با استانداری ها است، گفت: به طور معمول استاندار با اخذ نظر مشورتی اعضای شورای تامین و ملاحظات سیاسی، اجتماعی و امنیتی، تصمیم های مقتضی را مبنی بر قبول یا رد درخواست تجمع اتخاذ می کند.

برخی تشکل های دانشجویی در پی حوادث اخیر فرودگاه جده عربستان سعودی، خواستار تجمع در مقابل سفارت این کشور در تهران شده بودند و این موضوع را از طریق وزارت کشور پیگیری می کردند.

اتفاقات روزهای گذشته در فرودگاه جده عربستان سعودی سبب انزجار و خشم ملی هموطنانمان شده است و این امر از سوی وزارت خارجه و دیگر دستگاه های مربوطه در حال پیگیری است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X