ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو ارشد حزب موتلفه: ما اطلاعی از طرح وحدت اصولگرایان نداریم

عضو ارشد حزب موتلفه: ما اطلاعی از طرح وحدت اصولگرایان نداریم

آریا/ حمیدرضا ترقی،عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی درباره طرح اصولگرایان برای وحدت در انتخابات آینده،گفت:من فکر نمی کنم اصولگرایان تحت عنوان طرح توافقی کرده باشند در واقع اصولگرایان برای وحدت مذاکراتی داشته اند اما بنده از تدوین چنین طرحی بی اطلاع هستم.

وی درباره نشست سه جانبه آیات (مصباح یزدی،محمد یزدی و موحدی کرمانی )در راستای طرح وحدت اصولگرایان افزود:نشست آقایان براساس فرای طرح بوده است درواقع این نشست براساس تصمیماتی که خودشان قبلا گرفته اند و برای برگزاری آن به دنبال فرصت می گشتند انجام شده بنده هم تا به حال نشنیده ام این نشست بر اساس طرحی بوده باشد.
این فعال سیاسی اصولگرا اظهار داشت:به نظر می رسد نشست آقایان موحدی کرمانی،مصباح یزدی و محمد یزدی به تشکل های سیاسی که آنها را به عنوان محوریت قبول دارند کمک زیادی می کند تا راحتر بتوانند به تفاهم برسند که این همگرایی و هماهنگی در آینده تاثیرات قابل توجهی خواهد گذاشت .

وی تاکید کرد:بنده معتقدم در وهله اول باید روحانیت مرکز ثقلی را برای وحدت اصولگرایان مشخص کنند .این مرکز ثقل می تواند محور اصلی رفع اختلافات و هماهنگی فعالان سیاسی در عرصه انتخابات شود و روحانیت و جامعتین نیز نقش نظارتی خودشان را ایفا کنند.
ترقی درباره جایگاه احمدی نژاد در برنامه وحدت اصولگرایان نیز گفت: تا به حال درباره آقای احمدی نژاد هیچ بحثی در محافل اصولگرایی نشده است . ایشان و طرفدارانشان هم حرفی برای حضور در جمع اصولگرایان مطرح نکرده اند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده