ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نجابت: بیانات مقام معظم رهبری قدرت چانه زنی تیم مذاکره کننده را بالا برد

نجابت: بیانات مقام معظم رهبری قدرت چانه زنی تیم مذاکره کننده را بالا برد

باشگاه خبرنگاران/ نماینده مردم تهران گفت: بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره مذاکرات قدرت چانه زنی تیم مذاکره کننده را بالا برد.

حسین نجابت نماینده مردم تهران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با مذاکرات و بیانیه سوئیس گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری مبین خطوط قرمز سابق نظام بود.

وی با بیان اینکه ممکن است در مذاکرات طرف مقابل فشارهایی را به طرف ایرانی داشته باشد، افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در مسیر پررنگ کردن خطوط قرمز نظام قرار داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس متدکر شد: بدون شک فرمایشات مقام معظم رهبری قدرت چانه زنی تیم مذاکره کننده در قالب 1+5 را بیشتر خواهد کرد چرا که تحریم‌ها علیه ایران از جمله موضوعاتی است که باید یک جا برداشتن آن مورد توجه قرار گیرد.

نجابت در ادامه تصریح کرد: همچنین هشدار جدی برای عدم امکان دسترسی تاسیسات نظامی ایران از سوی غرب در صورت پذیرش پروتکل الحاقی که اگر بخواهند چیزی فراتر از قانون را به ایران تحمیل کنند، باید مورد توجه تیم مذاکره کننده قرار گیرد.

این نماینده مردم تهران با بیان اینکه تیم مذاکره کننده باید هوشیاری زیادی در جهت تبیین خطوط قرمز از سوی مقام معظم رهبری در مذاکرات از خود نشان دهد، خاطر نشان کرد: هشدارهای مقام معظم رهبری تیم مذاکرده کننده را آگاه‌تر کرد تا حواسشان به نکات مهم مذاکرات با 1+5 باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده