ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یک منافق تروریست چقدر می‌ارزد؟

یک منافق تروریست چقدر می‌ارزد؟

مجاهدین/ متن پیش رو در مجاهدین منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

آیا این انتظار نابجایی از رئیس کمیته خاورمیانه و شمال آفریقا در کنگره آمریکا است که در کنار دل نگرانی برای جان یک منافق حداقل برای حفظ ظاهر هم که شده کمی برای زنان و کودکان کشته شده یمنی دل سوزی کند؟!؟

در طی دو هفته که از تجاوز نظامی رژیم عربستان به ملت مظلوم یمن می‌گذرد، بیش از 857 نفر از مردم عادی در این حملات کشته شده‌اند که 160 کودک زیر 5 سال و 32 زن و 13 فرد مسن در بین آن‌ها دیده می‌شود. همچنین 1214 زخمی که 76 تن از آن‌ها در حالت وخیم به سر می‌برند نیز گزارش شده است. در بین زخمی‌ها نیز 208 کودک، 186 زن و 23 فرد مسن وجود دارد.
اما نه تنها سازمان ملل و شورای امنیت مانع این جنایتها نشده بلکه با سکوت تائید آمیز خود مشوق این جنایتها نیز بوده است دولت آمریکا و نمایندگان کنگره این کشور نیز حامی رژیم آل سعود در انجام این تجاوز وحشیانه بوده‌اند.
البته کنگره آمریکا به جای رسیدگی به کشتار صدها زن و کودک مظلوم یمنی ترجیح داده است که برای منافقین دل سوزی کند. بر همین اساس«ایلیانا رزلهتینن» رئیس کمیته خاورمیانه و شمال آفریقا در کنگره آمریکا، به بهانه دستگیری یک منافق در اطراف کمپ لیبرتی توسط ماموران عراق طی نامه‌‌ای به «جاناتان واینر»، مشاور ارشد وزارت‌خارجه آمریکا و همچنین به سفیر آمریکا در عراق، خواستار اقدام آمریکا برای آزادی فوری این منافق و تضمین حفاظت و امنیت منافقین لیبرتی شده است.
از رئیس کمیته خاورمیانه و شمال آفریقای کنگره آمریکا باید پرسید آیا جان 857 کشته و 1214 زخمی تجاوز نظامی عربستان به یمن به اندازه دستگیری و نه کشته شدن یک تروریست منافق ارزش ندارد؟ آیا این انتظار ناجایی از این خانم حامی تروریستهای نفاق است که در کنار حمایت از یک منافق و نوشتن نامه به مقامات آمریکا حداقل برای حفظ ظاهر هم که شده کمی برای زنان و کودکان کشته شده یمنی دل سوزی کند و با نوشتن نامه‌ای به دولت عربستان خواستار رعایت حقوق غیرنظامیان در این جنگ ناجوانمردانه شود؟ آیا یمن در خاورمیانه نیست؟ آیا وجدان نمایندگان کنگره آمریکا تا این حد دچار فراموشی شده که این‌چنین ظلم آشکاری را می‌بینند و به جای حمایت از مظلومان برای یک تروریست دستگیر شده دل سوزی می‌نماید؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده