ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محرومیت ۳ مربی و تذکر جدی به تراکتورسازی پرسپولیس جریمه شد

محرومیت ۳ مربی و تذکر جدی به تراکتورسازی/ پرسپولیس جریمه شد

مهر/ کمیته انضباطی در جدیدترین آرای خود، مربیان تیم‌های فولاد، تراکتور و راه‌آهن را محروم کرد. همچنین اعلام شد تراکتورسازی هم در صورت تکرار تخلف تماشاگرانش، به انجام یک دیدار بدون تماشاگر محکوم می‌شود.
در جریان بازی دو تیم راه‌آهن تهران و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و سوم لیگ برتر، از سوی مرتضی کرمانی مقدم، مربی تیم راه‌آهن تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه و اعتراض به نحوع داوری که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی طبق بند ۵ ماده ۶۶ آئین‌نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (محرومیت تعلیقی کرمانی مقدم از تاریخ ۱۹ فروردین‌ماه به مدت ۶ ماه است)
از سوی دیگر و به دلیل اهانت تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز به داور بازی، تیم تراکتور به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
محرومیت مربی فولاد و توبیخ اسکوچیچ
مسابقه تیم‌های گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان از هفته بیست و سوم لیگ برتر، از سوی کوروش بختیاری‌زاده، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده، اهانت به داور و نماینده بازی صورت گرفت. بر این اساس وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری به مبلغ ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل تخلف دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فولاد خوزستان در دیدار برابر تیم پیکان تهران در هفته ۲۲ لیگ برتر، وی به توبیخ کتبی محکوم شد.
ضمن اینکه به دلیل پرتاب ترقه از سوی تماشاگران، تیم فولاد خوزستان در بازی برابر پیکان، این تیم به ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
جریمه نقدی برای تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس
دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران روز ۱۸ اسفندماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی نظیر فحاشی و پرتاب ترقه به داخل زمین صورت گرفت. این تیم به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و در صورت تکرار تخلفات از سوی تماشاگران این تیم، تیم تراکتورسازی تبریز با محرومیت تیم در مسابقات خانگی بدون حضور تماشاگر مواجه خواهد شد.
همچنین قادر رحیم‌زاده، یکی از اعضای کادر فنی تیم تراکتور سازی تبریز به دلیل ورود غیر مجاز به داخل زمین که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم پرسپولیس تهران نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده