ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فیاضی: چالش اصلی کشور مسائل اقتصادی است

فیاضی: چالش اصلی کشور مسائل اقتصادی است

ایسنا/ یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اعتقاد بر اینکه در سال همدلی و همزبانی دولت باید پیشروتر باشد، چالش اصلی را اقتصاد دانست و گفت: برجستگی نقصان اقتصادی بر کسی پوشیده نیست.

عبدالوحید فیاضی با بیان اینکه وقتی مباحث اقتصادی، فرهنگی و سیاسی مطرح می‌شود از نظر اهمیت جایگاه بالاتری دارد، اظهار کرد: به نظر می‌رسد یکی از چالش‌های اصلی امروز کشور اقتصاد است که به عنوان یک معلول وجود دارد؛ در واقع برجستگی نقصان اقتصادی در کشور بر کسی پوشیده نیست، اما علت اصلی آن کم‌رنگ است.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقص فرهنگی و عدم چابکی در حوزه‌های فرهنگی را می‌توانیم یکی از دلایل اصلی این مساله بدانیم، گفت: یک دلیل محکم اصلی برای نقص اقتصادی و یا تنگناهای اقتصادی و معیشتی در جامعه در زمینه‌های فرهنگی نهفته است.

وی در ادامه اظهار کرد: در عرصه سیاسی نیز به طور طبیعی دولتمردان و مردم توامان وظیفه خود می‌دانند و همواره تلاش‌های خودشان را دریغ نمی‌کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در ابتدای هر سال نامگذاری آن سرفصلی برای اهمیت دادن به موضوعات جامعه است، گفت: برنامه‌ریزی‌ها، نظارت‌ها و فعالیت‌ها نیز باید حول همان محور نامگذاری سال صورت گیرد و امسال که به عنوان سال همدلی و همزبانی بین دولت و ملت نامگذاری شد به نظر می‌رسد این یکی از مهم‌ترین امور باشد.

فیاضی با بیان اینکه در سال جاری باید همدلی و همزبانی توسعه یابد، گفت: معتقدم همواره همدلی و همزبانی بین دو قطب یا دو ضلع در جریان است، اما به نظر می‌رسد دولت باید در این خصوص پیشروتر باشد و منظور از دولت نیز تمامی کارگزاران نظام هستند که می‌توانند نقش کلیدی داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده