ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غرویان: تلاش دلواپسان بر آن است که دولت و تیم مذاکره کننده را تضعیف کنند

غرویان: تلاش دلواپسان بر آن است که دولت و تیم مذاکره کننده را تضعیف کنند

برنا/ آیت الله محسن غرویان گفت: تلاش دلواپسان بر آن است که دولت و تیم مذاکره کننده را تضعیف کنند.
وی افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در این صحبت اخیر در واقع فرمان سکوت به تندروهایی بود که اصل مذاکره و تیم مذاکره کننده را زیر سوال می برند و این ها اگر مطیع ولایت هستند با این فرمایشات اخیر باید عذرخواهی کنند و بگویند ما عذرخواه و شرمنده هستیم از موضع گیری های تندی که در اصل مذاکرات و نسبت به اعضای تیم مذاکره کننده کردیم و به نظرم ولایت پذیری و مطیع ولایت بودنشان این اقتضا را دارد که حتما عذرخواهی کنند.

غرویان ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند کسانی که انتقاد دارند بیایند و انتقادات خود در این حدود سه ماه که جزئیات توافق نامه به چه شکلی تنظیم شود را مطرح کنند برای آینده راهکار نشان دهند تا عزت و حقوق ملت ایران حفظ شود والا اصل مذاکره را ایشان کاملا تایید کردند و تیم مذاکره کننده ، وزیر امور خارجه و همچنین رئیس جمهوری محترم را مورد تایید مجدد قرار دادند و صریحا گفتند که این ها قابل اعتمادند و برای ملت ایران و مصالح ملت دارند تلاش می کنند، کسانی که از اصل مذاکره سخن می گویند و آن را مورد قبول قرار نمی دهند و می گویند رهبری با اصل مذاکره مخالفند به نظرم باید یک عذرخواهی کنند.

وی افزود: فرماندهان نظامی بدون موافقت مقام معظم رهبری هیچ وقت در مسائل کلان موضع گیری نمی کنند و خود فرمانده محترم سپاه، سرلشگر فیروزآبادی و سران سه قوه که موضع گیری قاطعانهای کردند و تیم مذاکره کننده را مورد اعتماد دانستند و اصل مذاکره را تایید می کنند بدون رضایت مقام معظم رهبری موضع گیری نخواهند کرد، این تندروها هر چه مقاومت و تندروی بیشتری کنند به نظرم عدم ولایت پذیری خود را اثبات می کنند همانطور که عرض کردم جا دارد این تندروها و دلواپسان یک عذرخواهی از ملت بکنند.

آیت الله غرویان در پایان گفت: تلاش دلواپسان بر آن است که این دولت و تیم مذاکره کننده را تضعیف و ساقط کنند، اکنون در توهمات و تخیلات خود سیر می کنند ولی هدفشان این است که این حرکت دولت و حرکت ملت را به هر شکلی شکست دهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X