ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: نگذاریم فضای احساسی سبب پنهان ماندن نقص‌های تفاهم لوزان شود

نماینده مجلس: نگذاریم فضای احساسی سبب پنهان ماندن نقص‌های تفاهم لوزان شود

فارس/ نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: تا زمانی که همه خطوط قرمز نظام تبدیل به بندهای قرارداد هسته‌ای نشود، تبریک گفتن‌ها دست تیم مذاکره‌کننده ما را خالی می‌کند.

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی درباره بی‌معنی بودن تبریک گفتن‌ها بابت صدور بیانیه لوزان از نگاه مقام معظم رهبری که در سخنرانی اخیرشان مطرح کردند، گفت: تا به حال توافقی صورت نگرفته که بخواهیم بابت آن تبریک بگوییم و یا به عکس مذاکره‌کنندگان را توبیخ کنیم.

وی با تأکید مجدد بر اینکه تبریک گفتن در این مقطع زمانی به‌خاطر تداوم مذاکرات و یا بیانیه لوزان به هیچ عنوان موضوعیت ندارد، اظهار داشت: تا زمانی که همه خطوط قرمز نظام در موضوع فناوری هسته‌ای تبدیل به بندهای قرارداد نشود، تبریک گفتن‌ها دست تیم مذاکره‌کننده ما را خالی کرده و موجب فشار طرف مقابل می‌شود.

قادری با توصیه به افراد، شخصیت‌ها و جناح‌ها به خارج کردن فضای موضع‌گیری در قبال بیانیه لوزان از حالت احساسی و به جای آن متذکر شدن ایرادات و اشکالات، گفت: ما باید اکنون از جهت فکری و حقوقی به تیم مذاکره‌کننده کمک کنیم و نگذاریم فضای احساسی سبب پنهان ماندن نقائص تفاهم لوزان شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هرگونه شکست یا موفقیت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای یک موفقیت یا شکست ملی خواهد بود، گفت:‌ به هر مقدار که فضا آمیخته با احساسات شود احتمال موفقیت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کاهش خواهد یافت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X