ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آغاز اجرای طرح ارتقاء کیفیت هتلینگ مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در سال جاری

آغاز اجرای طرح ارتقاء کیفیت هتلینگ مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در سال جاری

باشگاه خبرنگاران/ معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: در راستای ابلاغ سیاست های کلی نظام سلامت و حمایتهای دولت تدبیر و امید، اجرای طرح ارتقاء کیفیت هتلینگ مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در سال جاری آغاز شد.

محمد علی همتی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اجرای طرح ارتقاء کیفیت هتلینگ مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی، افزود: طرح ارتقاء کیفیت هتلینگ مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی توانسته است در عرصه سلامت کشور تاثیرات بنیادین به همراه داشته باشد.

وی گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان دومین تولید کننده درمان کشور با دارا بودن 356 مرکز درمانی، شامل71 بیمارستان و285 مرکز سرپایی، اقدامات اساسی در راستای اجرای بخشی از طرح تحول نظام سلامت کشور طی سال 93 انجام داده است.

همتی با بیان اینکه اجرای تعرفه کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت و حضور پزشکان مقیم در مراکز درمانی ملکی از جمله اقدامات انجام شده در طرح تحول نظام سلامت بوده، گفت: این امر به سهم خود تاثیر بسزایی در رضایتمندی پزشکان داشته و موجب ارتقاء کمی و کیفی خدمات درمانی به بیمه شدگان سازمان شده است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی افزود: سازمان تامین اجتماعی تا پایان آذر ماه سال گذشته، با 9هزار و 18 تخت فعال، به 676 هزار و 363 بیمار بستری، 380 هزار و 754 مورد عمل جراحی و 39 میلیون و 185 هزار و 182 ویزیت سرپایی در مراکز درمانی ارائه خدمت کرده است.

همتی گفت: ارائه خدمات هتلینگ با کیفیت به خدمت گیرندگان، یکی از موضوعات مهم و کلیدی در ارتقاء رضایتمندی مراکز درمانی است که درسیاست های تحول نظام سلامت کشور بدان پرداخته شده است.

وی با بیان اینکه معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی به منظور یکپارچه سازی و ارتقاء خدمات هتلینگ و استاندارد سازی آن بر اساس نیازهای بیمه شدگان، یکی از برنامه های عملیاتی سال 94 را به این طرح اختصاص داده است، افزود: اهداف این طرح در 7 محور ساختمان و تاسیسات، تجهیزات و امکانات، خدمات رفاهی، خدمات نظافت و بهداشت، امور اداری و گردش کار و تغذیه بیمار و منابع انسانی اختصاص می یابد و طی بازه زمانی دو ساله اجرا خواهد شد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: طرح ارتقاء هتلینگ مراکز درمانی یک برنامه سازمانی است که برای اجرای مناسب آن ، همکاری تمامی ارکان سازمان ضرورت دارد.

همتی تصریح کرد: حوزه معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی به منظور اجرای بهینه طرح و استفاده از توان علمی و دانش سازمانی، نسبت به تشکیل ستاد اجرایی طرح ارتقاء هتلینگ در ستاد مرکزی سازمان اقدام کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد تا در سالهای آتی آثار اجرایی این طرح ، دستاوردهای گسترده ای در ایجاد جامعه ای سالم که یکی از اساسی ترین عوامل ایجاد توسعه پایدار در کشور است، فراهم آورد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X