حسام الدین آشنا: دولت در مذاکرات نه از تهدید هراسید و نه از لبخندها ذوق زده شد

حسام الدین آشنا: دولت در مذاکرات نه از تهدید هراسید و نه از لبخندها ذوق زده شد

مهر/ مشاور رئیس جمهور ، با تاکید براینکه هدایت های رهبری به تقویت رویکرد دولت در مذاکرات منجر خواهد شد، گفت: دولت یازدهم در مذاکره فعلی نه از تهدیدها هراسید و نه از لبخندها ذوق زد.

حسام الدین آشنا درخصوص تذکر رهبر معظم انقلاب به مسئولین مبنی بر عدم اعتماد به آمریکا، گفت: تجربه تاریخی ملت ایران در مواجهه با قدرت های بزرگ نشان داده است، رویکرد بی اعتمادی و راستی آزمایی بسیار کارآمدتر از رویکرد اعتماد بی‌جا و حسرت خوردن است.

رئیس مرکز بررسی های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری، با بیان اینکه دولت یازدهم در مذاکره فعلی نه از تهدیدها هراسید و نه از لبخندها ذوق زده شد، تاکید کرد: ما معتقد هستیم برای طرف مقابل چاره‌ای جز مذاکره نمانده است و ما نیز هدفی جز ارتقاء عزت ملی و رفع تحریم های ظالمانه نداشته ایم.

مشاور رئیس جمهور خاطرنشان کرد: هدایت های مقام معظم رهبری به تقویت رویکرد دولت در مذاکرات، اتمام حجت با طرف مقابل و خلق اجماع ملی در حمایت از مذاکره‌کنندگان منجر خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حسام الدین آشنا: دولت در مذاکرات نه از تهدید هراسید و نه از لبخندها ذوق زده شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X