ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاون رئیس‎جمهور: اقتصاد مقاومتی همچنان باید در دستور کار دستگاه‎ها باشد

معاون رئیس‎جمهور: اقتصاد مقاومتی همچنان باید در دستور کار دستگاه‎ها باشد

نسیم/ شهیندخت مولاوردی معاون رئیس‎جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص عملکرد دستگاه‌‎ها نسبت به اجرای اقتصاد مقاومتی پس از ابلاغ سیاست‎های کلی نظام در این بخش تاکید کرد: در واقع اقتصاد مقاومتی در ابتدای مسیر خود قرار گرفته است و بر همین مبنا همچنان باید مد نظر و در دستور کار دستگاه‎های مختلف و زیربط قرار داشته باشد.

وی با اشاره به گذشت یک سال از ابلاغ سیاست‎های مربوط به اقتصاد مقاومتی و سالی که در آن به این مقوله توجه زیادی داده شده بود اذعان داشت: نمی‎توانیم مطمئن شویم که با گذشت یک سال، تمام سیاست‎های اقتصاد مقاومتی به اجرا در آمده است.

معاون رئیس‎جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: با ابلاغ سیاست‎های کلی در زمینه اقتصاد مقاومتی تقسیم کار لازم در این بخش بین دستگاه‎های مختلف صورت گرفته است.
مولاوردی ضمن مورد تاکید قرار دادن لزوم ارتقای جایگاه زنان در برنامه ششم توسعه بیان داشت: سازوکارها و زمینه‌های رسیدن به این هدف فراهم شده است.
وی در همین راستا ابراز امیدواری کرد: امیدواریم بتوانیم با بهره گیری مناسب از این فرصت برای اعمال دیدگاه‌های مربوط به حفظ و ارتقای جایگاه زنان و خانواده در برنامه ششم توسعه قدم‌های درستی را برداریم.

معاون رئیس‎جمهور در امور زنان و خانواده توانمندسازی اقتصادی و سیاسی زنان را برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز 20 ساله حائز اهمیت دانست و گفت: علیرغم حضور و نقش مهم زنان در بازارکار هنوز به جایگاه شایسته ای که باید به آن برسیم دست پیدا نکرده ایم.
وی در پایان با بیان اینکه زنان هنوز به عنوان عامل نامرئی توسعه در نظر گرفته می شوند،خاطرنشان کرد: در حال حاضر سهمی که زنان امروز در جامعه از آن برخوردار هستند متناسب با نقش آفرینی آنان نیست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده