نماینده مجلس: حمایت از دولت تکلیف است

نماینده مجلس: حمایت از دولت تکلیف است

ایرنا/ نماینده مردم شهرستان های خلخال وکوثردرمجلس گفت:حمایت ازدولت یک تکلیف ازسوی مقام معظم رهبری است و مجلس در این راستا همراه و همدل با دولت می باشد.

جلیل جعفری روز شنبه در آیین گرامیداشت هفته زن در خلخال افزود: مردم نیزبا حمایت ازدولت درتحقق شعار' دولت و ملت ،همدلی وهمزبانی ' باید تلاش کند تا با همکاری یکدیگرمشکلات فراروی کشور ازسرراه برداشته شده وزمینه رفاه وآسایش بیشترمردم فراهم شود .

عضو کمسیون انرژی مجلس با اشاره به موضوع هسته ای و مذاکرات اظهارکرد: ایران اسلامی درجهت توسعه صنعت ودست یابی به انرژی صلح آمیزهسته ای گام های مناسبی برداشته ونتایج مذاکرات با گروه 1+5 لطمه ای به ادامه فعالیت های هسته ای ایران نخواهد زد.

وی بیان کرد:پذیرش بسیاری از خواسته های تیم مذاکراه کننده ایرانی از سوی طرف مقابل حاکی ازچرخیدن کفه ترازوی مذاکرات به نفع ایران است .

جعفری با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هسته ای کشورافزود: فعالیت های هسته ای درسایت های نطنزواراک برابربا برنامه پیش می رود وشانزده ماه مذاکره با قدرت های بزرگ جهان تاکنون خللی دراین فعالیت ها ایجاد نکرده است .

وی گفت: صنعت هسته ای یکی ازصنایع بسیار حساس و پرارزش برای ایران بوده ودر هیچ شرایط هیچ قدرتی حق صلب حق این فناوری را ازمردم کشورمان ندارد.

شهرستان های خلخال و کوثر در جنوب استان اردبیل واقع می باشند. این حوزه انتخابیه یک نماینده در مجلس دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماینده مجلس: حمایت از دولت تکلیف است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X