ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: حمایت از دولت تکلیف است

نماینده مجلس: حمایت از دولت تکلیف است

ایرنا/ نماینده مردم شهرستان های خلخال وکوثردرمجلس گفت:حمایت ازدولت یک تکلیف ازسوی مقام معظم رهبری است و مجلس در این راستا همراه و همدل با دولت می باشد.

جلیل جعفری روز شنبه در آیین گرامیداشت هفته زن در خلخال افزود: مردم نیزبا حمایت ازدولت درتحقق شعار' دولت و ملت ،همدلی وهمزبانی ' باید تلاش کند تا با همکاری یکدیگرمشکلات فراروی کشور ازسرراه برداشته شده وزمینه رفاه وآسایش بیشترمردم فراهم شود .

عضو کمسیون انرژی مجلس با اشاره به موضوع هسته ای و مذاکرات اظهارکرد: ایران اسلامی درجهت توسعه صنعت ودست یابی به انرژی صلح آمیزهسته ای گام های مناسبی برداشته ونتایج مذاکرات با گروه 1+5 لطمه ای به ادامه فعالیت های هسته ای ایران نخواهد زد.

وی بیان کرد:پذیرش بسیاری از خواسته های تیم مذاکراه کننده ایرانی از سوی طرف مقابل حاکی ازچرخیدن کفه ترازوی مذاکرات به نفع ایران است .

جعفری با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هسته ای کشورافزود: فعالیت های هسته ای درسایت های نطنزواراک برابربا برنامه پیش می رود وشانزده ماه مذاکره با قدرت های بزرگ جهان تاکنون خللی دراین فعالیت ها ایجاد نکرده است .

وی گفت: صنعت هسته ای یکی ازصنایع بسیار حساس و پرارزش برای ایران بوده ودر هیچ شرایط هیچ قدرتی حق صلب حق این فناوری را ازمردم کشورمان ندارد.

شهرستان های خلخال و کوثر در جنوب استان اردبیل واقع می باشند. این حوزه انتخابیه یک نماینده در مجلس دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده