ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توریست کارت رونمایی شد

 توریست کارت رونمایی شد

آریا/ توریست کارت رونمایی شد توریست کارت با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بانک ملی ایران رونمایی شد.
مراسم رونمایی از توریست کارت ملی امروز 19 فروردین ماه با حضور مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری، اعضای هیات مدیره بانک ملی و مسئولین شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در بانک ملی شعبه فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار شد.

معاون گردشگری در این مراسم با اشاره به اینکه نوع و نحوه ارائه خدمات به گردشگران، در انتخاب مقصد سفر به افراد تاثیرگذار است، یادآور شد: یکی از مهمترین خدماتی که کشورها به گردشگران ارائه می دهند خدمات ارزی و و مالی است، چراکه گردشگر به امنیت لازم برای فعل و انفعالات مالی نیاز دارد.

رحمانی موحد ادامه داد: اقامت، حمل و نقل، نحوه رفتار و تعامل با گردشگران و بسیاری از موارد مرتبط با گردشگری در کشور ما مورد توجه و اهتمام قرار گرفته است اما با توجه به شرایط کشورمان و تحریم های ناعادلانه ای که اعمال شده است، یکی از نواقص ما در این بخش خدمات ارزی بود.

وی تصریح کرد: برای رفع این نقصان، طی گفتگوهایی که با بانک ملی به عنوان بانک پیشگام در حوزه خدمات بین المللی انجام شد، تهیه توریست کارت ملی در دستور قرار گرفت.

معاون گردشگری با بیان اینکه توریست کارت، زمینه و بستر، میزبانی مناسب تر از گردشگران را فراهم می آورد، یادآور شد: این کارت به گونه ای طراحی شده است که خریدهای مربوط به صنایع دستی، سوغات، اقامت و سایر خریدهای گردشگران را با سهولت بیشتری ممکن می سازد.

رحمانی موحد با تبریک رونمایی توریست کارت به جامعه گردشگری، این رویداد را یک رویداد ملی دانست و از آن به عنوان خواسته و انتظار گروههای مختلف گردشگری یاد کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده