ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مؤسسه "فرشتگان" بزودی منحل و در مؤسسه "آرمان" ادغام می‌شود

مؤسسه "فرشتگان" بزودی منحل و در مؤسسه "آرمان" ادغام می‌شود

نسیم/ مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری فرشتگان از انحلال موسسه متبوع خود ظرف ماههای آتی و ادغام آن در موسسه تازه تاسیس اعتباری آرمان خبرداد و به نسیم گفت که فرایند انحلال هشت تعاونی دیگر زیر مجموعه آرمان هم شروع شده تا در این موسسه ادغام شوند.

"از قرار معلوم، موسسه اعتباری آرمان که از ادغام موسسات مالی و اعتباری فردوسی و فرشتگان تشکیل شده، در حال تعیین تکلیف تعاونی های اعتباری تحت پوشش خود بوده که طبق برنامه باید با برگزاری مجمع تکلیف آنها را روشن کرده و سپس به انحلال آنها مبادرت ورزد که این تعاونی ها شامل"اعتباری امید جلین"،"اعتباری الزهرا(س) مشهد"،"اعتباری بدر توس مشهد"،"اعتباری پیوند مشهد"،"اعتباری حسنات اصفهان"،"اعتباری دامداران و کشاورزان کرمانشاه"،"اعتباری عام کشاورزان مازندران و تعاونی اعتبار وحدت مشهد"هستند.

امید پردلی در گفتگو با نسیم افزود که درحال حاضر مقدمات انحلال موسسه مالی فرشتگان درحال انجام بوده هر چندکه این فرایند با توجه به برگزاری مجمع زمان بر بوده و ادامه داد که پس از صدور مجوز تاسیس موسسه آرمان ادغام، نهایی خواهد شد.

به گفته وی،سرمایه اولیه موسسه اعتباری آرمان 300 میلیارد تومان بوده که بالغ بر53.6 درصد آن مربوط به موسسه مالی و اعتباری فرشتگان است.

پردلی، تعداد شعب موسسه مالی و اعتباری فرشتگان را 213 شعبه برشمرد و به نسیم افزود که با توجه به جانمایی مناسب این شعب، احتمال ریزش این شعب پس از ادغام هم بسیار اندک است.

مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری فرشتگان با بیان اینکه این موسسه قواعد بانک مرکزی را همواره رعایت کرده است، گفت که تازمانی که یک موسسه مالی و اعتباری فاقد مجوز بانک مرکزی باشند، بخشنامه های بانک مرکزی به آنها ابلاغ نمی شود، بنابراین به محض صدور مجوز قانونی برای موسسه آرمان، باز هم این موسسه قواعد بانک مرکزی را رعایت خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده