ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مادری ام را بپذیر!

 مادری ام را بپذیر!

مادربانو/ تصور کن شب وقتی دستشویی می روی و مسواک می زنی و مثل بقیه اهل خانه با خیال راحت روی تخت دراز می کشی و چون خسته هستی فوری چشم هایت گرم می شود و خواب می گیردت، تازه کوچولویت شروع می کند به گریه کردن. از خواب می پری و به او شیر می دهی تا بخوابد… اما او سر ناسازگاری دارد.
این طوری نمی شود.
بلند می شوی و بچه را روی پا می خوابانی بلکه بدون شیر خوردن بخوابد. اما او مدام گریه می کند و فقط می خواهد شیر بخورد.
نیمه شب چند بار دیگر این اتفاق می افتد. از خوابیدن خسته و دلزده می شوی اما چاره ای نیست. خدا خدا می کنی نزدیکی های سحر بهتر بخوابد یا وقتی هوا روشن شد یکی دو ساعت پیوسته بخوابد و بگذارد تو هم با خیال راحت استراحت کنی.

ساعت هفت و نیم صبح آن یکی بچه به اتاقت می آید و می گوید دیگر هر کار می کند خوابش نمی برد. اشاره می کنی بلند صحبت نکند که این یکی بیدار نشود. می گویی کنارت بخوابد بلکه خوابش ببرد اما این اتفاق نمی افتد.
آن یکی چشم هایش را باز می کند و این یکی را می بیند و می خندد و خواب از کله اش می پرد. دیگر محال است بگذارند تو بخوابی…

کاری از دستت برنمی آید. کاری نمی شود کرد. فکر نکن با تعریف کردن این ماجرا کسی به عمق خستگی ات پی می برد. فکر نکن اگر تمام اتفاقات شب تا صبح را برای کسی تعریف کنی او می فهمد چه می گویی. حتی یک مادر دیگر با دو بچه هم شاید به درستی تو را درک نکند چون جای تو نیست.

حتی همسرت، شریک زندگی ات هم اگر خیلی خوش قلب باشد وقتی ماجرا را بشنود نهایتا یک دلسوزی دو کلمه ای می کند و تمام و البته اگر بد اخلاق باشد می گوید: «به من چه! وظیفه ات است»

نباید منتظر قدردانی از سوی او یا حتی بچه ها باشی که در آن صورت بازی را باخته ای.

بهترین راه این است که تمام آنچه از شب تا صبح اتفاق افتاده بسته بندی کنی، یک روبان خوش رنگ هم دور آن بپیچی و تقدیمش کنی به خدای مهربان و بگویی: «این تمام آن چیزی ست که من دارم، تمام دارایی ام ضعف و ناتوانی و خستگی ست. فقط و فقط تو در تمام این لحظات کنارم بودی و دیدی چه بر من گذشت. هیچ کس دیگری آن را درک نخواهد کرد. پس آن را از من بپذیر! مادری دست و پا شکسته ام را قبول کن!»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X