ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خجسته: شایعه فعالیت انتخاباتی برخی افراد دولتی در کمیسیون شوراهای مجلس بررسی می شود

خجسته: شایعه فعالیت انتخاباتی برخی افراد دولتی در کمیسیون شوراهای مجلس بررسی می شود

تسنیم/ رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: کمیسیون در حال حاضر فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی و شایعه فعالیت انتخاباتی دولت را بررسی می‌کند، زمانی که به نتیجه رسیدیم، قطعا به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم در مورد اقدامات مجلس در زمینه شایعه فعالیت انتخاباتی محمدباقر نوبخت و فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی از سوی جریانات و شخصیت‌های مختلف سیاسی گفت: کمیسیون در حال حاضر فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی و شایعه فعالیت انتخاباتی دولت را بررسی می‌کند، زمانی که به نتیجه رسیدیم، قطعاً به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.
به گزارش تسنیم، در روزهای پایانی سال 93، دخیل‌عباس زارع‌زاده مهریزی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، از دعوت محمدباقر نوبخت سخنگوی یدولت به کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: بعد از بررسی بودجه، قطعاً از آقای نوبخت دعوت می‌کنیم تا به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس بیایند و صحبت‌های خود را در رابطه با فعالیت‌های انتخاباتی خود و دولت مطرح کند تا مسئله شفاف شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده