ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شاید پرسپولیس و فولاد، شاید نفت و تراکتور

شاید پرسپولیس و فولاد، شاید نفت و تراکتور

ورزش 3/ طبق برنامه ریزی انجام شده در لیگ قهرمانان آسیا، تیم های صعود کننده از گروه های اول و سوم، مرحله بعد با یکدیگر رقابت خواهند کرد و تیم های صعود کننده از گروه های دوم و چهارم نیز همدیگر را ملاقات می کنند.
در حال حاضر و در چهار گروه اول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تیم های پرسپولیس و نفت، صدرنشین گروه اول و دوم هستند و تیم های فولاد و تراکتورسازی نیز در قعر جدول گروه خود ایستاده اند.
با توجه به برنامه ریزی انجام شده، تیم های اول و دوم صعود کننده از گروه های اول سوم، به صورت ضربدری باید با یکدیگر در مرحله حذفی رقابت کنند. با توجه به اینکه فولادی ها نتوانستند امتیازات زیادی را جمع آوری کنند، احتمال دوم شدن شان در این گروه سوم وجود دارد و پرسپولیسی ها نیز اگر بتوانند صدرنشینی خود را حفظ کنند، در مرحله بعد دو تیم سرخپوش ایرانی همدیگر ملاقات خواهند کرد.
همین احتمال در دو گروه دیگر نیز وجود دارد، نفتی ها در گروه دوم صدرنشین هستند و تراکتورسازان نیز در گروه چهارم، در قعر جدول حضور دارند، با توجه به اختلاف امتیاز کم در این دو گروه، احتمال صعود هر دو تیم ایرانی به راحتی وجود دارد و با توجه به جدول رده بندی حال حاضر این دو گروه، نفتی ها نیز اگر بتوانند صدرنشینی خود را ادامه دهند و تراکتورسازان نیز بتوانند خود را از قعر جدول جدا کنند، احتمال برخورد این دو تیم ایرانی در مرحله بعد نیز با یکدیگر کم نیست.
بازی های هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا می تواند تقریبا خیلی از مسائل را روشن کند و تقریبا تیم ها می توانند در صورت وجود داشتن احتمال صعود به مرحله بعد، رقبای خود را بهتر بشناسند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده