ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگی از تاریخ ابزار های شکنجه در قرون وسطی

برگی از تاریخ/ ابزار های شکنجه در قرون وسطی

جوان و تاریخ/ شکنجه در قرون وسطی و حتی قبل از آن یعنی در یونان باستان، روشی برای اقرار گرفتن از بردگان، همجنس‌بازان، فاسدین اخلاقی و غیر مذهبی‌ها بوده است به نحوی که تا شخص اقرار به گناه نمی‌کرده است حاضر به قطع شکنجه وی نبودند و تا حد مرگ شخص متهم را شکنجه‌ می دادند.
در قرون وسطی قبل از استفاده از برده، ابتدا برده را تحت انواع شکنجه قرار می‌دادند تا به گناه‌ها و رفتارهای اشتباه خود اقرار کند تا بتواند در صورت نیاز اعترافات برده را در دادگاه علیه خودش استفاده کنند و بعد از اعتراف برده می‌توانستند وی را خرید و فروش کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده