ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولین روز شروع زندگی متاهلی

اولین روز شروع زندگی متاهلی

نمناک/ چند نکته عملی برای زوج های جوانی که تازه متأهل شده اند و باید بعد از مراسم جشن ازدواج خود را برای شروع یک زندگی مشترک با یکدیگر آماده کنند. در پیچ و خم دل دادگی و حرف های نگفته جوانی، واقعیت های یک عمر زندگی در کنار یکدیگر و تجربه حوادث تلخ و شیرین و مهارت های لازم برای شناخت و تجزیه و تحلیل مشکلات زندگی فراموش می شود. اگر همسرتان همیشه قابل اعتماد بوده است، نباید با حسادت خود برای او ایجاد مزاحمت کنید. این حسادت برای رابطه سم است. چند نکته عملی برای زوج های جوانی که تازه متأهل شده اند و باید بعد از مراسم جشن ازدواج خود را برای شروع یک زندگی مشترک با یکدیگر آماده کنند.
به فکر فردای مراسم ازدواج باشید
جشن ازدواج شاید سرگرم کننده باشد اما فقط یک روز است. اکنون شما ناچارید با یکدیگر زندگی کنید، با هم کنار بیایید و خانواده خودتان را تشکیل دهید. شما متاهل شده اید.
فکر عوض کردن اخلاق همسر اشتباهی بزرگ است
تلاش برای عوض کردن همسرتان فقط احساسات او را جریحه دار کرده و زندگی مشترک شما را خراب می کند. افراد بالغ به طرز چشم گیری تغییر نمی کنند. همسر خود را قبول کرده و او را به خاطر منحصر به فرد بودنش و تفاوت هایی که با دیگران دارد، دوست بدارید.
مراقب رابطه خود با خانواده همسرتان باشید
هنگام دعوای شما با خانواده همسرتان، تنها کسی که آزرده خاطر می شود، همسرتان است که احساس می کند بین شما گیر افتاده است. دست به هر کاری بزنید تا رابطه خود با خانواده همسرتان را بهبود ببخشید.
از فریاد زدن پرهیز کنید
پرخاشگری و فریاد زدن و جیغ کشیدن زندگی تان را به مخاطره می اندازد. گفتگوی آرام و منطقی شما را به پیش خواهد برد.
برای عذر خواهی پیش قدم باشید
زن یا شوهری که بعد از هر مشاجره بر عذرخواهی اصرار دارد، همیشه برنده است و کسی که مهر و محبت همسر خود را انکار می کند، هیچ کار مفیدی برای زندگی مشترک شان انجام نمی‏دهد. باید ملایم تر باشید و راهی پیدا کنید که مسوولیت اعمال خود را به گردن بگیرید.
زمان بیشتری در کنار هم باشید
باید مانند یک گل از زندگی مشترک خود مراقبت کنید. گل، بدون آب، نور خورشید و مراقبت هرگز رشد نخواهد کرد. بنابراین، باید برنامه ریزی کنید تا مدت زمان بیشتری را در کنار همسر خود باشید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده