ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمدید عضویت انجمن سینمای جوانان ایران در کنفرانس فیلم کوتاه

تمدید عضویت انجمن سینمای جوانان ایران در کنفرانس فیلم کوتاه

فارس/ با تمدید عضویت انجمن سینمای جوانان ایران در سازمان Short Film Conference جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در زمره رویدادهای دارای استاندارد این کنفرانس بین المللی قرار گرفت.
Short Film Conference یک سازمان جهانی است که در سال 1970 به وجود آمده و وظیفه ترویج ،توزیع و غربالگری فیلم های کوتاه (فیلم هایی با مدت زمان کمتر از 60 دقیقه) را برعهده دارد و ماموریت آن توجه به بهبود جایگاه فیلم کوتاه در جشنواره بین المللی فیلم است.

ارائه پشتیبانی برای جشنواره‌ها با نگرش مثبت نسبت به فیلم های کوتاه، افزایش تبادل ایده ها و اطلاعات بین سازمان دهندگان جشنواره ها و همچنین گسترش اطلاعات در سراسر جهان در خصوص فیلم های کوتاه و تولید آن در کشورهای مختلف، ترویج جشنواره های فیلم کوتاه در رسانه ها، تشویق همکاری بین جشنواره ها، حمایت از جشنواره ها برای تحقق اهداف ISFC ، تبادل امکانات مالی و ساخت و پخش فیلم کوتاه و در نهایت انتشار اطلاعات به طور منظم برای کسب پیشنهادات ارگان های دولتی و غیر دولتی از جمله مواردی است که کنفراس فیلم کوتاه در راستای ارتقا ئ آن فعالیت می‌کند.
این سازمان جهانی با نهادهای سینمایی، جشنواره های بین المللی و سازمان های هم رده خود در عرصه بین المللی تعامل مداوم دارد و یکی از مهم ترین استانداردهای بین المللی در حوزه فیلم کوتاه به شمار می‌آید.

انجمن سینمای جوانان ایران از پانزده سال پیش به عضویت این سازمان بین المللی در آمده و در طول برگزاری جشنواره بین المللی کلرمون فران 2015 این عضویت بعد از یک وقفه چند ساله تمدید و استفاده از نشان این سازمان در فیلم های کوتاه و جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران فراهم شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده