ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هفت دلیل برای محبوبیت خودروهای دیفرانسیل عقب!

هفت دلیل برای محبوبیت خودروهای دیفرانسیل عقب!

دنده/ یک ماشینِ پرقدرت به چه چیزی نیاز دارد؟ دیفرانسیل عقب!
این پاسخِ هر علاقه‌مندی به خودرو، در جوابِ سوالِ بالاست. در ادامه با ۷ دلیلِ برتریِ یک خودرو دیفرانسیل عقب نسبت به نمونه‌ی دیفرانسیل جلو آشنا خواهید شد:

۱. دورِ دو فرمانه به خاطره‌ها خواهد پیوست!

با یک خودروی دیفرانسیل عقب، برای دور زدن نیازی به دورِ دو فرمانه در جاهای باریک ندارید! فرمان را بچرخانید و پای خود را بی رحمانه بر پدالِ گاز بکوبید! همین کافی است!

۲. احساسِ بهتری از فرمان پذیری دارند.

در ماشین‌های دیفرانسیل جلو، هنگامِ تخته گاز کنترلِ فرمان به سختی صورت می‌گیرد و هرچقدر خودرو پرقدرت‌تر باشد شرایط وخیم‌تر است! حال آنکه در نمونه‌یِ دیفرانسیل عقب کنترل فرمان به راحتی و با بیشترین احساس انجام می‌پذیرد.

۳. تقسیمِ وزنِ بهتری دارند.

قرارگیری گیربکس در مرحله‌ای عقب‌تر و جای‌گذاری دیفرانسیل در انتهایِ خودرو، تقسیم وزنیِ بهتری را در دو محور ارائه خواهد داد، که این به معنایِ فرمان‌پذیریِ بهتر است.

۴. چسبندگی و ترکشنِ بیشتری دارند.

وزنِ تمامیِ خودروها هنگامِ شروعِ حرکت در حالتِ تمام گاز بیشتر به محور عقب منتقل می‌شود، که این قضیه به نفعِ دیفرانسیل عقب و به ضرر نمونه‌یِ دیفرانسیل جلو تمام می‌شود!

۵. آدرنالینِ بیشتری به خون تجویز می کنند!

برای راندنِ یک خودروی دیفرانسیل عقبِ پرقدرت تحت لیمیت و سرعت‌ِ بالا نیاز به مهارت دارید، در این شرایط هیجان و آدرنالین به جای جایِ بدن شما راه پیدا می کند.

۶. با خیالِ راحت‌تری بر روی قسمت فنی کار می‌کنید.

همانند دیفرانسیل جلوها همه چیز در یک مترمربع خلاصه نشده است! دست شما برای تغییر و تعمیرات بسیار بازتر است.

۷. به سادگی تفریح می‌کنید!

تفریح و لذتی بالاتر از دریفت کردن با یک دیفرانسیل عقب سراغ دارید؟!

جرمی کلارکسون گفته است:

بنا به دلایلی که توضیحِ آن برای مردم عادی مشکل است، ماشین بازها بیش فرمانی را ترجیح می‌دهند!

هفت دلیل برای محبوبیت خودروهای دیفرانسیل عقب!

هفت دلیل برای محبوبیت خودروهای دیفرانسیل عقب!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده