ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی: ظریف در جبهه دیپلماسی یک قهرمان است

عضو کمیسیون امنیت ملی: ظریف در جبهه دیپلماسی یک قهرمان است

نامه نیوز/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است: تجارب دیپلماتیک وزیر امورخارجه در کنار تسلط و تخصص او به فن مذاکره در پیشبرد اهداف کشورمان در روند مذاکرات هسته ای بسیار تاثیرگذار بوده است.

عباسعلی منصوری آرانی، ریس هیات دوستی پارلمانی ایران و انگلستان با اشاره به تجارب و تخصص بالای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان گفت: هرچه جلوتر می رویم نقش اقای ظریف در این پرونده پررنگ تر احساس می شود. انصافا ایشان دیپلماتی کارکشته و با تجربه هستند. تحصیلات مرتبط و تجارب فوق العاده ای که در مناسبات بین المللی داشته اند در کنار تسلط شان بر فن مذاکره باعث پیشبرد اهداف کشورمان در روند مذاکرات شده است. ایشان به معنای واقعی فن مذاکره را بلد هستند.

وی اظهار داشت:آقای ظریف توانستند به خوبی مذاکرات را پیش ببرند، دو سه موضوع خیلی به وی کمک کرد، نخست اینکه ایشان فرد متوکلی است و با توکل به خدا کاراها را انجام می دهد ، از سوی دیگر او به خوبی توانست حمایت‌های مردم رهبری و دولت را پشت سر خودش داشته باشد. ظریف همچنین فن مذاکره را به طور تخصصی می داند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه ظریف و تیم مذاکره کننده، همراهی مجلس را با خود دارند، گفت: تمام کسانی که نقطه عطف در تاریخ ایجاد می‌کنند یقینا قهرمان هستند، از نظر ما با توجه به زحمات زیادی که ظریف کشیده است و او نیز در جبهه دیپلماسی یک قهرمان است.

وی تاکید کرد: ما در دوران دفاع مقدس قهرمانان بزرگی داشتیم، در صحنه های بین الملل نیز قهرمانان زیادی داشتیم که بعضا شناخته شده هستند یا نیستند، آقای ظریف نیز یکی از قهرمانان شناخته شده است که توانست کشور را در عرصه دیپلماسی و در همه ابعاد ارتقا دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده