ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محمود دولت آبادی: تئاتر با گروه می تواند تئاتر باشد

محمود دولت آبادی: تئاتر با گروه می تواند تئاتر باشد

بانی فیلم/ مطلب مفصّلى نوشتم درباره نمایش«رام کردن زن سرکش» که متأسفانه به سبب جهل من نسبت به پیچ و خم هاى کامپیوتر گم شد و از دست رفت؛ در آن نوشته شیفتگى خود راابراز کرده بودم از تماشاى نمایشى بسیار هنرمندانه ، شیرین وشاد و به جزییات آن تئاتر خوشایند و هنرمندانِ دلباخته آن پرداخته بودم؛از آنجا که نمى توانم آنچه را یک بار نوشته ام تکرار کنم،خلاصه مى کنم احساسات ودریافت خودم را ازدیدن نمایش وآن خلاصه سخن درخودش نهفته دارد ستایش وتحسین مرانسبت به همه هنرمندان و هنرورزان از خرد تا کلان وهمراه دارد تحسین مرا نسبت به کارگردانٍ نمایش وخجسته است توانایىٍ فراهم آمدن -فراهم آوردن آن جمع صمیمى و دوست داشتنى بازیگران ؛چه دوستانِ متواضعى که مى شناختم ازپیش،چه جوانانٍ نیروافزایى که در صحنه جارى بودند وهمه عزیز و دوست داشتنى در کار-اجراء .درک بایستگىِ تشکیل گروه نمایش نیز اززمره احساس خرسندى من است که امیدوارم گروه تئاترمستقل ادامه یابد ومنحصر نماند به همین یک بازى، همچنین پدید آمدن گروه هاى مشخص دیگر در تئاتر کشور ما حتّی درتئاتردولتى؛ زیرا تئاتر با گروه است که تئاتر مى تواند باشد وادامه یابد، نه بى گروه.خواهان توفیق همه هنرمندان تئاترکشورهستم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده