ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش 23 درصدی اعتبارات آموزش و پرورش نسبت به سال گذشته

افزایش 23 درصدی اعتبارات آموزش و پرورش	 نسبت به سال گذشته

واحد مرکزی خبر/ بودجه تخصیصی آموزش و پرورش امسال 23 درصد از سال گذشته بیشتر است.

وزیر آموزش و پرورش درجمع فرهنگیان و بازنشستگان نطنزگفت: 13 میلیون دانش آموز در واحدهای آموزشی کشور تحصیل می کنند که با احتساب اولیا با حدود 39 میلیون نفر جمعیت بزرگترین جامعه فرهنگی وآموزشی کشور را تشکیل می دهند.

آقای فانی افزود: فضاهای نامطلوب آموزش و پرورش توجه ویژه دولت و خیران را می طلبد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: اجرای طرح رتبه بندی معلمان 13 هزار و 500 میلیارد ریال هزینه در بردارد که به شاخص های مختلفی از جمله روش های تدریس، تالیف، تحقیقات و تلاش همکاران فرهنگی بستگی دارد و این طرح با دو هدف انگیزه و شایستگی معلمان و مهارت ها فردی آنان اجرایی می شود.

فانی در سفر به نطنز وعده ساخت واحدی آموزشی در مجتمع مسکونی مسکن مهر داد وگفت: هر مقداری که نمایندگان مجلس برای ساخت فضاهای اموزشی و تجهیز امکانات آموزشی بودجه اختصاص دهند2 برابر آن از منابع ملی و استانی آموزش و پرورش برای طرح های عمرانی آموزش و پرورش نطنز بودجه تخصیص داده می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده