ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

علامت‌هایی که نشان می‌دهد، فرد موفقی هستید

علامت‌هایی که نشان می‌دهد، فرد موفقی هستید

گردالی/ تقریبا همگی ما در زندگی دوره ای را گذرانده ایم که فکر میکنیم هیچ چیز مثبتی نداریم و یک شکست خورده ایم. اهمیتی ندارد که چقدر در کارهایمان موفق هستیم و چه اتفاق هایی می افتد، در این دوره همه چیز را به باد انتقاد میگیریم و فراموش می کنیم چه موفقیتهایی داریم. اما چیزی که مهم است این است که گاهی اوقات موفقیم و نمیدانیم. برای همین چند تا از نشانه های آدم های موفق را برایتان جمع کردیم، تا با دید بازتری به خودتان نگاه کنید.
۱ . شما توسط حقوقتان کنترل نمی شوید
اگر شما از آن دسته آدمایی هستید که روزانه خرج میکنید و نگران این نیستید که پولتان تا آخر ماه میرسد یا نه، صد درصد آدم موفقی هستید! ممکن است هیچوقت نتوانید ساعت رولکس بخرید، ولی موفق هستید.
۲ . شما به دنبال تحسین بقیه نیستید
اگر در خانه و محل کار دنبال تایید دیگران نیستید و میتوانید نقشتان را بدون انتظار تایید بقیه ایفا کنید، احتمالا از آن چیزی که فکر میکنید موفق ترید.
۳ . رنج کمتری میبرید
اگر به عقب، مثلا ۱ سال پیش نگاه میکنید و میبینید که همه چیز آرامتر شده، احتمالا میتوانید بگویید که زندگیتان خیلی موفق است.
۴ . شما برنامه ای دارید
موفقیت بر اساس ساختار و برنامه ی طولانی مدت داشتن به وجود می آید. اگر چهارچوبی در زندگیتان دارید که برای رسیدن به اهدافتان دنبالش میکنید، پس موفقید!
۵ . همیشه بیشتر میخواهید
اگر در هر موقعیتی منتظر چیزهای بیشتری هستید، احتمالا در راه رسیدن به موفقیت قدم برمیدارید… راه بهتر شدن.
۶ . شما پرنده ی سحرخیز هستید
ضرب المثلی میگوید: “پرنده ی سحرخیز میتونه کرم رو بگیره.” اگر شما آدمی هستید که صبح از تختخواب پایین میپرید و آماده ی شروع کردن روزید، پس شخصیت و زندگی موفقی را نشانه گرفته اید.
۷ . شما ارتباطات اجتماعی قوی ای دارید
موفقیت فقط به رتبه و حقوق نیست. اگر میتوانید در موقعیتهای مختلف با دایره های اجتماعی متنوع درگیر شوید، زندگی هماهنگ و موفقی دارید.
۸ . احترام متقابل میگذارید
اگر این را میدانید که رفتار با احترام با دیگران چقدر مهم است، پس یکی از جنبه های اساسی موفقیت را تحت کنترل دارید.
۹ . به دیگران کمک می کنید
اگر بتوانید برای همکارانتان یک سکوی قدرت باشید، موفقیت چندان دور نیست.
۱۰ . انگیزه دارید
هرکسی بدون محرک برای ادامه ی زندگی در طول سختی ها کم میاورد. اگر آدمی هستید که میتوانید دستکشهایتان را دربیاورید و برایتان مهم نباشد که دست هایتان کثیف میشود، موفقتر از چیزی هستید که فکر می کنید.
۱۱ . اعتماد به نفس دارید، ولی متکبر نیستید
تفاوت بزرگی بین کسانی که اعتماد به نفس دارند و کسایی که فکر میکنند دارند وجود داره.اگه شما با فروتنی با مردم برخورد میکنید و افراد رو به تلاش تشویق میکنید،آدم موفقی هستید.
۱۲ . دوباره بلند شده اید
اگر کسی هستید که بعد از یک شکست بلند شده اید وبه موفقیت رسیدید (هر موفقیتی)، این علامت روشنی از موفق بودنتان دارد.
۱۳ . برای پیشرفت تلاش میکنید
معمولا مردم به خودشان میقبولانند که دیگر به آن چیزی که میخواستند رسیده اند. اگر از آن دسته آدمهایی هستید که همیشه دنبال بهتر کردن عملکرد قبلیتان هستید، دارید خودتان را به موفقیت نزدیک تر میکنید.
۱۴ . نظم دارید
یادگرفتن اینکه چطور اشتباه نکنیم و کی چه کاری را انجام دهیم، برای موفق بودن ضروری است.
۱۵ . با صبر نصیحت می کنید
بدون صبر، خیلی سخت است که بخواهیم در محیط کار یا غیره تاثیری را که میخواهیم بگذاریم.
۱۶ . میتوانید نه بگویید
اگر بتوانید نه بگویید، یعنی احتیاج ندارید که همه را راضی کنید. این نشانه ی موفقیت شخصی است.
۱۷ . زمان را به خوبی مدیریت می کنید
اگر بتوانید زمان را به خوبی مدیریت کنید و از زمان هر روز برای مفید بودن بهره ببرید، پس آدم موفقی هستید.
۱۸ . دوستان موفقی دارید
بهترین راه برای انگیزه گرفتن این است که موفقیت دور و برمان باشد. اگر دورتان پر از آدمهای موفق است، خیلی راحت میتوایند خود را پیشرفت دهید.
۱۹ . دیگران را سرزنش نمی کنید
اگر به نقطه ای رسیدید که میدانید نباید به خاطر ناراحتی ها و شکست هایتان دیگران را مقصر بدانید، و به جای منفعل نشستن، عمل کنید، آدم موفقی محسوب می شوید.
۲۰ . زمانتان را هدر نمیدهید
روزهایی که شما اجازه میدادید دیگران شما را به هر سمتی بکشند و باعث هدر رفتن زمانتان برای فعالیتهایی که به دردتان نمیخورد بشوند، گذشته است. شما خودتان بدون تایید دیگران میدانید که چه میخواهید.
۲۱ . میتوتنید توضیح بدهید
اگر میتوانید به درستی به دیگران توضیح بدهید که شخصی با افکار و نیازهای خودتان هستید، به معنی انعطاف پذیری نیست. به معنی موفق بودن و اجازه ندادن به دیگران برای منحرف کردن راهتان است.
۲۲ . مثبت نگر هستید
با مثبت بودن و صادق بودن در دنبال کردن اهدافتان، خودِ موفقتان را آزاد میکنید.
۲۳ . به سلامتی خود اهمیت میدهید
کنار گذاشتن رفتارهایی که به شما آسیب میزند و شما را از رفتن به سمت آینده ای روشن تر بازمیدارد، قدم بزرگ و قدرتمندی است.
۲۴ . دنبال رابطه ای نمی گردید که مشکلات شخصیتان را حل کند
راحت است که شکستهایمان را پشت کسانی که دوستمان دارند مخفی کنیم. ولی فکر خوبی نیست که به شخص مقابل برای بهتر شدن کمک نکنیم، فقط به این خاطر که همه چیز همانطور که هست خوب به نظر می رسد.
۲۵ . پخته عمل میکنید
یکی از نشانه های موفقیت قدرت کنارگذاشتن شکایت های خصوصی برای بدست آوردن سود حرفه ای است. موفقیت از قبول مهارتها و توانایی های خودتان به دست می آید، نه از چیزی که دیگرانی که حتی شما رو ندیده اند میگویند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده