ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دبیری: فدراسیون به کی‌روش غرامت نمی‌دهد

دبیری: فدراسیون به کی‌روش غرامت نمی‌دهد

ورزش 3/ عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادعا می کند که این فدراسیون به کی روش غرامت نخواهد داد.
شهرام دبیری در مورد آخرین نتایج مذاکرات با کی روش گفت: نتیجه مذاکرات مشخص است و ما بارها اعلام کرده ایم که تمام اعضای هیات رئیسه موافق ماندن آقای کی روش هستند. دیگر بحثی باقی نمی ماند مگر اینکه خود کی روش بخواهد برود. ما دوست داریم آقای کی روش را در این موقعیت حساس در اختیار داشته باشیم و بارها هم این صحبت را کرده ایم اما نمی دانیم چه پیش می آید چون تمام طرف ماجرا ما نیستیم.
او در پاسخ به این سوال که گفته می شود عده ای در فدراسیون فوتبال دوست دارند کی روش برود هم می گوید: نه اینطور نیست و همه دوست دارند آقای کی روش بماند حالا شاید یکی، دو نفر از اعضای انتقادهایی داشته باشند. اما معنی آن نیست که آنها دوست ندارند کی روش برود. کی روش باید بماند و به کارش ادامه دهد.
او در مورد اینکه گفته می شود کی روش می خواهد اخراج شود تا از فدراسیون فوتبال کل مبلغ قرارداد یک سالش را بگیرد هم گفت: این موضوع را من هم شنیده ام اما ما زیربار این ماجرا نخواهیم رفت. ما از آقای کی روش خواسته ایم که طبق قراردادش عمل کند و در صورتی که نخواهد بماند، باید 3 ماه حقوقش را به ما برگرداند.
او ادامه داد: اینکه منطقی نیست که آقای کی روش بخواهد برود و تازه فدراسیون هم مجبور باشد هزینه اش را پرداخت کند. مطمئن باشید این اتفاق نخواهد افتاد و اجازه چنین کاری را نمی دهیم. اگر کی روش بخواهد برود حتما باید به فدراسیون فوتبال غرامت بپردازد و ما زیر بار این صحبت ها نخواهیم رفت.
او در مورد اینکه گفته می شود شاید فدراسیون فوتبال نخواهد با او ادامه همکاری بدهد هم می گوید: این صحبت زمانی مطرح شد که در مورد غرامت آقای کی روش حرف به میان آمد. ما گفتیم در صورتی که کی روش بخواهد برود، ما غرامتی به او پرداخت نمی کنیم و هیچ کس نگفته که ما کی روش را نمی خواهیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X