ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پشیمانی سپاهان به خاطر از دست دادن کرانچار

پشیمانی سپاهان به خاطر از دست دادن کرانچار

ورزش 3/ مهرزاد خلیلیان مدیرعامل سپاهان از حمایت اعضای هیات مدیره این باشگاه از حسین فرکی خبر داد.
او گفت که رحمان احمدی به خاطر اشتباهش در بازی با صبا جریمه شده است اما این باشگاه این جور مسائل را رسانه ای نمی کند.
بازی با صبا دردناک بود
شکست ما در بازی با صبا خیل ما را اذیت کرد چون ما اعتقاد داشتیم که صبا را می توانیم شکست دهیم و واقعا این ماجرا خیلی ما را ناراحت کرد. باور تماشاگرهای ما این بود که ما یک سروگردن از صبا بهتر هستیم و به همین دلیل هم آنها از شکست برابر این تیم به هم ریختند.
هنوز ناامید نیستیم
درست است که ما در این بازی شکست خوردیم اما هنوز ناامید نشده ایم و به آینده تیم مان امیدوار هستیم. در جدول تیم های مدعی با هم بازی دارند و ما می توانیم دوباره به قهرمانی امیدوار باشیم. بازی با تراکتورسازی برای ما حیاتی است چون اگر این تیم را شکست دهیم می توانیم خیلی راحت به قهرمانی فکر کنیم.
اشتباه رحمان عجیب بود
دروازه بان اول ما دروازه بان باشخصیتی است. او شمالی است و شمالی ها به باهوشی هم معروف هستند. اما همین رحمان احمدی یکی در میان اخراج شد و کار ما را سخت کرد. شاید این شیرینی های فوتبال باشد که اتفاقات آن قابل پیش بینی نیست.
رحمان را جریمه کرده ایم
ما حتما رحمان را به خاطر اشتباهش جریمه کرده ایم اما لزومی نمی بینم که همه چیز را رسانه ای کنیم و برای تیم مان حاشیه درست کنیم.
داوری ها به ضرر ما بوده است
من هرگز دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم اما واقعیت این است که اتفاق های داوی هم در نتیجه های ما بی تاثیر نبوده است. ما در بازی با نفت تهران با اشتباه داوری لطمه خوردیم و اگر شما بازی های ما را نگاه کرده باشید اشتباهات داوری به شدت به ضرر ما بوده است.
تبعید داور به لیگ یک به چه درد ما می خورد
بعد از بازی ما با نفت تهران داور بازی به لیگ یک تبعید است اما این موضوع چه سودی برای باشگاه سپاهان دارد؟ ما سه امتیاز بازی را با یک امتیاز عوض کردیم و رفتن داور به لیگ یک هم هیچ تاثیری برای ما ندارد.
دوست نداشتیم کرانچار را از دست بدهیم
هرگز دوست نداشتیم کرانچار را از دست بدهیم. کرانچار چند برد پشت سر هم به دست آورده بود و دو سال هم تجربه حضور در این تیم را داشت. شرایطی پیش آمد که او رفت و در آن شرایط ما بلافاصله فرکی را آوردیم. مربی ای که فصل قبل فولاد را قهرمان کرده بود، البته او خودش از پیوستن به سپاهان خیلی خوشحال شد چون اینجا شرایط برای تکرار موفقیتش فراهم بود .
تعطیلی های پیاپی لیگ پدر ما را درآورد
به گفته آقای فرکی تعطیلی های پیاپی لیگ خیلی ما را اذیت کرد و من هم قبول داشتیم که این موضوع ما را اذیت کرد. ضمن اینکه ما علی حمودی و شجاع خلیل زاده را هم از دست دادیم. این مسائل در کار ما خیلی تاثیر منفی گذاشت.
از فرکی حمایت می کنیم
تمام اعضای هیات مدیره موافق ادامه کار حسین فرکی هستند و باشگاه سپاهان به سرمربی تیمش اعتقاد کامل دارد. ما می خواهیم آقای فرکی بماند و انشاالله می توانیم رتبه خوبی در پایان فصل بگیریم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده