ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آنچلوتی: در مورد رونالدو، عدالت اجرا نشد

آنچلوتی: در مورد رونالدو، عدالت اجرا نشد

ورزش 3/ رئال مادرید فردا در برنابئو دیدار تقریبا راحتی مقابل ایبار خواهد داشت در حالیکه از حضور بازیکنانی چون، خامس، کروس، کوئنترائو و خدیرا محروم است.
کارلو آنچوتی، سرمربی رئال مادرید، که روزهای پرتنش و حساسی را سپری می کند، در نشست خبری این بازی گفت:
فرجام خواهی بخاطر کارت زرد رونالدو
این کار را انجام دادیم چرا که عقیده داشتیم در مورد کریستیانو عدالت اجرا نشده بود. به او برای بازی فردا مقابل ایبار نیاز داشتیم. به حریفمان احترام می گذاریم و می خواهم از بهترین ترکیب ممکن مقابل این تیم استفاده کنم. در مقطع حساسی از فصل قرار داریم و حق اشتباه کردن نداریم. فرجام خواهی در مورد رونالدو کار درستی بود.
وضعیت گرت بیل
او مصدوم است و فردا بازی نخواهد کرد.
ژست کنایه آمیز رونالدو پس از گلزنی مقابل رایو
برای هر بازیکنی که یک پنالتی مسلم روی او اعلام نمی شود، ممکن است این اتفاق بیفتد و او بخاطر عصبانیت، پس از گلزنی چنین واکنشی نشان دهد.
مودریچ
بازی روز چهارشنبه خیلی پرتنش بود و او را خسته کرد. تمرین کاملی نداشته اما فردا بازی خواهد کرد.
چرا کاسیاس فردا استراحت می کند ولی رونالدو خیر ؟
همه بازیکنان رئال حرفه ای هستند. پست دروازه بانی، متفاوت از دیگر پست هاست. یک دروازه بان ذخیره، تنها در صورت مصدومیت دروازه بان اصلی می تواند وارد زمین شود ولی بازیکنان دیگر می توانند 15 دقیقه یا حتی کمتر بازی کرده و مفید هم باشند.
پیروزی با گل های فراوان مقابل ایبار
به پیروزی پرگل فکر نمی کنم و برای من برنده شدن در این بازی است که اهمیت دارد. در مقطع حساسی قرار داریم و فرصت کمی برای استراحت بازیکنان وجود دارد. روی پیروزی در همه بازی های پیش رو تمرکز کرده ایم.می خواهیم خوب بازی کرده و نشان دهیم که می توانیم در بازی های بعدی نیز برنده باشیم. این کار ساده ای نیست چرا که هنوز بصورت کامل خودمان را بازیابی نکرده ایم.
با نبود کروس و خامس در مورد 11 بازیکن اصلی تصمیم گیری کرده اید؟
خیر؛ چون هنوز در مورد وضعیت بدنی بازیکنانم به جمع بندی نهایی نرسیده ام.فردا در این مورد تصمیمگیری خواهم کرد.
وصعیت خسه و په په
خسه در حال بهتر شدن است. او 9 ماه مصدوم بود و چنین بازیکنانی برای بازگشت به فرم ایده آلشان نیاز به زمان دارند. همین مساله در مورد خدیرا نیز اتفاق افتاد. درست است که به خسه دقایق زیادی بازی نرسیده اما هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل باقی داریم. په په نیز مصدومیتش تمام شده است. او فردا و روز سه شنبه مقابل اتلتیکو می تواند برای ما بازی کند. ترکیب فردای من ارتباطی به بازی ما مقابل اتلتیکو نخواهد داشت.
کاسیاس
ایکر دوست دارد در رئال بماند.فکر نمی کنم برای این کار به حمایت کسی نیاز داشته باشد.او یک حرفه ای به تمام معناست.
11 تای احتمالی مقابل ایبار؟
ایارامندی و خسه، به احتمال فراوان فیکس خواهند بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده