ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

موضع وزارت‌ ورزش در مورد ماندن یا رفتن کی‌روش چیست؟

موضع وزارت‌ ورزش در مورد ماندن یا رفتن کی‌روش چیست؟

ورزش 3/ از روز گذشته یک نام تقریبا آشنا برای روزنامه نگاران ورزشی به اخبار مربوط تمدید مذاکره با کی روش شنیده شده است.
علی حسنی خو مدیر کل حراست وزارت ورزش به عنوان نماینده این وزارتخانه در جلسات تمدید قرارداد شرکت می کند.این اتفاق در شرایطی است که زمزمه هایی مبنی بر قطعیت پایان کار کی روش و فدراسیون فوتبال ایران وجود دارد.
اما حسنی خو به چه دلیل در این جلسات حاضر می شود. آیا او برای فشار روی موضوع احتمال همکاری به این جلسات می رود یا قصد دارد کاتالیزور تمدید قرارداد با سرمربی پرتغالی باشد.
حسنی خو در گفت و گویی به این ابهامات پاسخ می دهد:من از این جلسه که قرار است علی کفاشیان با کارلوس کی روش برگزار کند، به فدراسیون فوتبال می روم تا وزیر ورزش را در امور قرار بدهم. در مذاکرات قبلی ابهاماتی وجود داشت که ما می رویم این ابهامات این بار به وجود نیاید.
وی ادامه داد:ما دخالتی در رفتن یا ماندن کی روش نمی کنیم و فقط به آنجا می رویم تا به فدراسیون فوتبال کمک کنیم. وزارت ورزش موافق ماندن کی روش است و ما هر کمکی می کنیم تا او بماند و به کارش ادامه دهد. کمک شامل همه چیز می شود حتی احتمال دارد به فدراسیون فوتبال کمک مالی هم بکنیم.
اما نکته دیگر موضوع دخالت دولت در این پروسه است . در مورد حسنی خو گفته می شود او منویات هیات دولت را در جلسات پیش می برد.او بدون آنکه چیزی را تائید یا رد کند در این باره می گوید: قاعدتا مردم و هیات دولت مطالباتی دارند که ما با حضور در جلسات برای اجرای آن تلاش می کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده