ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ربیعی خبر داد: پرداخت تسهیلات مسکن اجتماعی با معرفی وزارت رفاه

ربیعی خبر داد: پرداخت تسهیلات مسکن اجتماعی با معرفی وزارت رفاه

فارس/ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر که اعطای تسهیلات مسکن اجتماعی در دولت با معرفی وزارت رفاه امکانپذیر خواهد بود، گفت: این تسهیلات در قالب بسته‌های حمایتی به دهک‌های پایین جامعه پرداخت خواهد شد.

علی ربیعی که در خصوص تسهیلات مسکن اجتماعی پرسید، گفت: جزئیات بزودی اعلام می‌شود، در عین حال این تسهیلات در قالب بسته‌های حمایتی به دهک‌های پایین جامعه ارائه خواهد شد.

وی افزود:‌ این تسهیلات با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وزارت راه و شهرسازی به دهک‌های هدف جامعه پرداخت می‌شود. علاوه بر این برای بخشی از جامعه هدف از ظرفیت‌های تعاونی‌های تخصصی مسکن بهره‌مند خواهیم شد.

وزیر تعاون همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر این که وزارت تعاون چه اقداماتی برای واگذاری امور به مردم از طریق بخش تعاون انجام داده است، گفت: در این خصوص برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم که به زودی عملیاتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه واگذاری امور به مردم قطعاً از طریق بخش تعاونی اقتصاد موفق خواهد بود، گفت: از برنامه‌ریزی تا اجرای این طرح مهم از بخش تعاون استفاده خواهد شد.

ربیعی همچنین از واگذاری بخش زیادی از امور مربوط به توسعه بخش تعاونی به اتاق تعاون ایران خبر داد.

ربیعی پیش از این درباره اولویت‌های وزارتخانه در سال 94 گفته بود: در سال 94 دو طرح بزرگ را دنبال خواهیم کرد که رونمایی از طرح مسکن اجتماعی از جمله آنها است.

وی در خصوص اجرای برنامه های راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاون نیز تأکید کرده بود: به منظور توسعه کشور از طریق بخش تعاون مستلزم نگاهی نو به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بخش تعاونی و اتخاذ روش‌های نوگرایانه برای استفاده از این شبکه عظیم اقتصادی-اجتماعی کشور در مسیر ساماندهی بسیاری از معضلات کشور به‌خصوص در حوزه ایجاد اشتغال و سیاست‌گذاری‌های اجتماعی هستیم؛ بر همین اساس دستیابی به این اهداف از طریق هفت راهبرد اساسی که در غالب طرح تحول بخش تعاونی تدوین می‌شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده