ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازدید از پارک ملی بمو در استان فارس ممنوع شد

بازدید از پارک ملی بمو در استان فارس ممنوع شد

باشگاه خبرنگاران/ معاون فنی اداره حفاظت محیط زیست استان فارس از ممنوعیت بازدید پارک ملی بمو از 20 فروردین ماه تا 15 اردیبهشت ماه در استان خبر داد.
حمزه بلوی معاون فنی اداره حفاظت محیط زیست استان فارس با اشاره به ممنوعیت بازدید از مناطق حفاظت شده استان اظهار کرد: بازدید از مناطق حفاظت شده نگهداری حیوانات، برای عموم مردم توسط اداره حفاظت محیط زیست استان فارس تا اواخر اردیبهشت ماه ممنوع اعلام شد.
وی در ادامه افزود: با توجه به فصل زادآوری حیوانات، بازدید از مناطق حفاظت شده استان فارس از 20 فروردین لغایت 15 اردیبهشت ماه برای عموم ممنوع است.
معاون فنی اداره حفاظت محیط زیست استان فارس تصریح کرد: منطقه پارک ملی بمو نیز با توجه به زایش حیواناتی اعم از قوچ و میش، کل و نرو، آهو در منطقه و آسیب پذیر بودن نوزادان متولد شده و همچنین ناامن شدن منطقه توسط افراد، بازدید از این منطقه در ایام ذکر شده ممنوع است.
بلوی در پایان تصریح کرد: مناطق مارگون و بستانک با توجه به عدم وجود پستانداران در این مناطق جزء مراکز ممنوع اعلام شده توسط اداره حفاظت محیط زیست نیستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده