ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیانیه دفتر تحکیم وحدت به مناسبت روز ملی هسته‌ای

بیانیه دفتر تحکیم وحدت به مناسبت روز ملی هسته‌ای

فارس/ دفتر تحکیم وحدت به مناسبت روز ملی هسته‌ای در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما دانشجویان از تیم مذاکره کننده کشورمان می خواهیم در توافق نهایی ذره‌ای از حقوق ملت ایران کوتاه نیایند و تسلیم زیاده‌خواهی‌ها نشوند.

دفتر تحکیم وحدت به مناسبت روز ملی هسته‌ای بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

« روز ملی فناوری هسته‌ای یادآور تلاش جهادگونه عزیزانی است که برای دست یابی به قله‌های علمی از جان خود گذشتند و بالندگی امروز ایران اسلامی مدیون دل‌های داغدار آرمیتاها و علیرضاهاست.

حرکت عظیم علمی و درخت دانش هسته‌ای با بذل خون‌ها و تلاش‌های بی بدیل شهدای هسته‌ای به بار نشسته است و رعشه بر تن دشمنان قسم خورده استقلال و عزت ملت ایران انداخته است.

اگر امروز مذاکره کنندگان عزیز ما با عزت و احترام طرف‌های غربی روبرو هستند و آنها را در برابر مجد ملت ایران خاشع و خاضع می‌یابند، نتیجه راهی است که شهدای هسته‌ای انتخاب کرده‌اند.

ما دانشجویان عضو انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور(دفتر تحکیم وحدت) با قاطعیت اعلام می‌داریم که برای رسیدن به قله‌های علمی جهان لحظه‌ای از تلاش علمی فروگذار نخواهیم کرد.
ملت بزرگ ایران، ما دانشجویان از تیم مذاکره کننده کشورمان می‌خواهیم به پاس خون شهدای هسته‌ای و برای حفظ دستاوردهای آنان در توافق نهایی ذره‌ای از حقوق ملت ایران کوتاه نیایند. برای حفظ حق مشروع تحقیق و توسعه تمام تلاش خود را به کار گیرند و تسلیم زیاده خواهی‌ها نشوند.
از مسئولان سیاستگذاری تحقیقات هسته‌ای کشور اعم از معاونت علمی و فناوری و سازمان انرژی اتمی نیز تقاضا می‌کنیم، حال که زورگویان به بهانه واهی ساخت سلاح مانع غنی سازی ما می‌شوند، از هزینه‌های معطل مانده حاصل از خلا فعالیت‌های غنی سازی، برای رفع نیازها و کسب فناوری در عرصه ساخت دستگاه‌های تصویربرداری پزشکی و آشکارسازهای هسته‌ای پروژه‌های کلان ملی ایجاد کنند و با حمایت مالی کامل و همه جانبه در راستای بی نیازی کشور به این تجهیزات و صرفه جویی ارزی در راستای اقتثصاد مقاومتی و دانش بنیان شدن صنایع کشور راه دانشمندان هسته ای را هموار کنند.

بدون شک جشن‌های روز ملی فناوری هسته‌ای در سالهای آتی می‌تواند با بی نیازی به این تجهیزات پرشکوه تر برگزار شود.
از خداوند متعال خواهان موفقیت تمام دانشمندان هسته‌ای و همچنین تیم مذاکره کننده کشورمان در این مسیر سخت و دشوار هستیم و به آنها اعلام میداریم ما با حمایت قاطع از آنها نخواهیم گذاشت بدخواهان جمهوری اسلامی به اهداف شوم‌شان برسند.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده