ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیوند عمیق رشته‌های دانشگاه با گروه معارف زمینه ساز تولید مقالات

پیوند عمیق رشته‌های دانشگاه با گروه معارف زمینه ساز تولید مقالات

خبرخون/ حمیدرضا خرم خورشید ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افزود: دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در کنار دانشگاههای علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی در تهران قرار دارد و هر چند از حیث اعضای هئیت علمی و کارهای آموزشی و پژوهشی آمار کمتری دارد اما فرق اساسی در نوع رشته هایی نظیر روانشناسی ، روانپزشکی، طب سالمندی مددکاری اجتماعی، اعتیاد ، رفاه اجتماعی و ...غیره است.
وی در ادامه با اشاره به خاص و کاربردی بودن رشته های دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خاطر نشان کرد: با حمایت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی می تواند با رویکرد دینی رشته های مذکور به تولید مقالات کاربردی پرداخت و در کنار سهم تولید مقالات شاهد رشد علمی جامعه و تحکیم پیوند حوزه و دانشگاه بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده