ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وقتی «محمود دولت‌آبادی» زبان به تحسین یک نمایش می گشاید

وقتی «محمود دولت‌آبادی» زبان به تحسین یک نمایش می گشاید

آنا/ محمود دولت‌آبادی که از جمله تماشاگران اجرای اخیر نمایش«رام کردن زن سرکش» کاری از مریم کاظمی بوده است، یادداشتی را درباره این اثر منتشر کرد.
در یادداشت محمود دولت‌آبادی آمده است:
«مطلب مفصلى نوشتم درباره نمایش «رام کردن زن سرکش» که متأسفانه به سبب جهل من نسبت به پیچ و خم‌هاى کامپیوتر گم شد و از دست رفت. در آن نوشته شیفتگى خود را ابراز کرده بودم از تماشای نمایشى بسیار هنرمندانه، شیرین و شاد و به جزئیات آن تئاتر خوشایند و هنرمندانِ دلباخته آن پرداخته بودم، از آنجا که نمى‌توانم آنچه را یک بار نوشته‌ام تکرار کنم، خلاصه مى‌کنم احساسات و دریافت خودم را از دیدن نمایش آن خلاصه سخن در خودش نهفته دارد ستایش و تحسین مرا نسبت به همه هنرمندان و هنرورزان از خرد تا کلان، و همراه دارد تحسین مرا نسبت به کارگردانٍ نمایش و خجسته است توانایى فراهم‌آمدن -فراهم آوردن آن جمع صمیمى و دوست‌داشتنى بازیگران، چه دوستانِ متواضعى که مى‌شناختم از پیش، چه جوانان نیروافزایى که در صحنه جارى بودند و همه عزیز و دوست‌داشتنى در کار -اجرا .درک بایستگىِ تشکیل گروه نمایش نیز از زمره احساس خرسندى من است که امیدوارم «گروه تئاتر مستقل» ادامه یابد و منحصر نماند به همین یک بازى، همچنین پدید آمدن گروه‌هاى مشخص دیگر در تئاتر کشور ما حتی در تئاتر دولتى، زیرا تأتر با گروه است که تأتر مى‌تواند باشد و ادامه یابد، نه بى‌گروه.
خواهان توفیق همه هنرمندان تئاتر کشور هستم.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X