ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خوردبین به لباس کماندویی عربستانی‌ها معترض شد اما حرف‌هایش را ترجمه نکردند!

خوردبین به لباس کماندویی عربستانی‌ها معترض شد اما حرف‌هایش را ترجمه نکردند!

خبرآنلاین/ منیجر میتینگ قبل از بازی النصر و پرسپولیس جایی بود که پرسپولیسی ها و مقامات فدراسیون فوتبال باید به تصمیم النصری ها برای پوشیدن پیراهن کماندویی اعتراض می کردند اما در ان جمع فقط محمود خوردبین معترض شد که حرف های او را هم ترجمه نکردند.
اگرچه بازیکنان تیم فوتبال النصر عربستان برای انتخاب پیراهن دوم باشگاه شان در بازی با پرسپولیس در تهران ممنوعیتی نداشتند اما پوشیدن این لباس ، حساسیت های زیادی به همراه داشت و تازه با شروع بازی بود که مسئولان ایرانی برگزاری بازی متوجه شدند باید پیشتر تلاش می کردند این مشکلات ایجاد نشود.
بر اساس قوانین اگرچه تیم عربی برای پوشیدن پیراهن دومش مشکلی نداشت اما با توجه به پروتکل های امنیت بازی و قوانین بازی های لیگ قهرمانان آسیا ، مسئولان فوتبال ایران می توانستند به ناظر بازی اعتراض کنند در دل تنش های ایجاد شده سیاسی میان دو کشور ، پوشیدن لباس نظامی در بازی می تواند حساسیت زا شود. کاری که از میان همه حاضرین در جلسه تنها توسط محمود خوردبین اتفاق افتاد. اگرچه حرف های او با این استدلال که از سوی ناظر بازی رد می شود ، ترجمه نشد.
تازه در آغاز بازی بود که مسئولان برگزاری بازی پی بردند این نکته درباره لباس ها چه حساسیتی ایجاد کرده است و هواداران را آماده واکنش کرده است. بزودی نامه ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تهران می آید و مسئولان فوتبال آسیا می پرسند چرا بیش از 3 نارنجک در این مسابقه منفجر شده است. نارنجک هایی که حداقل حر کدام شان 3 هزار دلار برای پرسپولیسی ها آب می خورد. یعنی نارنجکی 10 میلیون تومان!
در آن شرایط پرسپولیس باید به تحریک هواداران از سوی تیم عربستانی اشاره کند. البته اگر این بار مسئولان فدراسیون فوتبال بهانه جدیدی نیاورند و مانع از این کار نشوند!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده