ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آشپزخانه ای بهاری داشته باشید

آشپزخانه ای بهاری داشته باشید

پارسه گرد/ 8 روش سریع برای نظم و ترتیب دادن به آشپزخانه تان در بهار امسال را در این مطلب مشاهده کنید.
به مکان های بالایی فکر کنید
اگر نمی‌خواهید که طبقه نصب کنید، یک قفسه روی پیشخوان آشپزخانه‌تان قرار دهید. یک قفسه‌ی باز فضای بیشتری برای نگهداری وسایل در اختیار شما قرار می‌دهد و فضای مکانی و بصری کف آشپزخانه را اشغال نمی‌کند. در این تصویر، این قفسه‌ی قدیمی محلی برای نگهداری ظروف و کتاب‌ها شده است.
قفسه های کشویی را فراموش نکنید
اضافه کردن سبدهای کشویی در آشپزخانه افزون بر اینکه محلی برای قرار گرفتن لوازم آشپزخانه است، وسایل را بسیار مرتب تر کرده و دسترسی به آنها را راحت تر می‌کند. در این تصویر قفسه‌های کشویی به عنوان محلی برای نگهداری خوراکی‌ها نصب شده‌اند.
قابلمه ها و تابه ها را آویزان کنید
اگر کابینت‌های شما پر از وسایل است، قابلمه‌ها و تابه‌ها را آویزان کنید. افرادی که به تمیزی اهمیت می‌دهند هیچ استرسی از خاک گرفتن این ظروف نداشته باشند. زیرا اگر از این ظروف هر روز استفاده کنید، مشکلی نخواهید داشت. در این عکس نصب یک آویز ظروف قدیمی، فضای کابینت‌ها را خلوت کرده است.
یک تخته گچی نصب کنید
از آنجایی‌که آشپزخانه تقریبا همیشه مرکز فرماندهی خانه است، بنابراین مکان مناسبی برای نصب یادداشت‌ها، یادآوری‌ها، لیست خرید یا لیست کارهایی که باید انجام بگیرد، است. اعضای خانواده‌ی پر مشغله‌تان از شما به خاطر قرار دادن یک تخته گچی در فضای آشپزخانه، تشکر خواهند کرد. در این عکس صفحات تخته گچی روی درب های یخچال نصب شده‌اند.
قفسه های بدون درب نصب کنید
قفسه‌های بدون درب باعث می‌شوند که وسایلی را که بیشتر در آشپزخانه مورد استفاده هستند راحت‌تر در دسترس‌تان باشند و زندگی را آسان‌تر می‌کنند. اگر قصد دارید که این قفسه‌ها را به آشپزخانه‌تان اضافه کنید، از آن‌هایی استفاده کنید که دارای محلی برای قرار گرفتن بشقاب‌ها و دیگر طاقچه‌های مورد نیاز باشند که در آن صورت همه چیز در جای خود قرار می‌گیرد.
نام گذاری سبدها و جعبه ها
سبدها و دیگر جعبه های مخصوص نگهداری لوازم را نام گذاری کنید و به آنها برچسب بزنید. با داشتن سبدها و جعبه‌ها، شما یک قدم به استفاده کردن بهینه از فضا نزدیک شده‌اید.اما یک مرحله جلوتر بروید و به آن‌ها برچسب بزنید. در این صورت خواهید فهمید که هر چیز دقیقا کجا قرار دارد. در این آشپزخانه، سبدها به نظم و ترتیب دادن وسایل کمک کرده‌اند.
لوازم آشپزخانه را آویزان کنید
با آویزان کردن لوازم و ابزارهایی که بیشتر از آنها استفاده می‌کنید، پیشخوان‌های آشپزخانه‌تان را مرتب نگه دارید.
به کشوها نظم بدهید
نصب کشوهایی که دارای بخش‌بندی هستند موجب نظم دادن به کشوها می‌شود. وسایل متفرقه را در آورید و بقیه را در این کشوها دسته بندی کنید. به شما تضمین می‌دهم که دیگر وقت ارزشمند خود را صرف زیر و رو کردن کشوها برای پیدا کردن یک وسیله، نخواهید کرد.

آشپزخانه ای بهاری داشته باشید

آشپزخانه ای بهاری داشته باشید

آشپزخانه ای بهاری داشته باشید

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده