ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحویل بیست هزار واحد مسکونی به زنان سرپرست خانوار تا پایان امسال

تحویل بیست هزار واحد مسکونی به زنان سرپرست خانوار تا پایان امسال

واحد مرکزی خبر/ وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از تحویل 20 هزار واحد مسکونی ویژه معلولان و زنان سرپرست خانوار تا پایان امسال خبر داد.
علی ربیعی در حاشیه بازدید از کارگاه تولیدی زنان سرپرست خانوار در مرکز آموزش و توان بخشی حرفه ای معلولان کوروس گفت : این واحدها در سراسر کشور در دست احداث است که تا پایان سال 94 تحویل مددجویان می شود .
ربیعی با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی مسکن ویژه معلولان و زنان سرپرست خانوار نیز سال گذشته به افراد نیازمند تحویل داده شد ، افزود : با تفاهم دو وزارتخانه تعاون و راه و شهرسازی روند ساخت مجموعه مسکن های حمایتی بسیار جدی تر از قبل تداوم می یابد .
وی درباره بیمه زنان سرپرست خانوار نیز گفت : با توجه به اینکه بودجه حمایتی بیمه این زنان از محل منابع دولتی حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با مشکل روبرو و حذف شد، اما با استفاده از منابع داخلی بیمه همه زنان سرپرست خانواری که تحت حمایت هستند همچنان پرداخت می شود .
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود : توسعه بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار با توجه به طرحی که در شورای عالی دفاع ارائه می شود ، به صورت جدی دنبال خواهد شد .
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به همراه وزیر تعاون ، کار رو رفاه اجتماعی به مناسبت گرامیداشت روز زن امروز از مرکز آموزش و توانبخشی حرفه ای معلولان کوروس بازدید کردند .
در این مرکز 4 هزار پرونده وجود دارد که 360 مورد آن افراد معلول ضایعه نخاعی هستند .
سازمان بهزیستی در این مرکز به مددجویان تحت پوشش خدمات بیمه ای ، درمانی ، سند مالی و اشتغال ارائه می کند .
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از کارگاه جعبه سازی جواهرات که بیش از 30 نفر از معلولان و بانوان سرپرست خانوار در آن مشغول به کار هستند ، بازدید کردند .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده