ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقبال 100 هزار نفری و خطری که در کمین پرسپولیس بود!

استقبال 100 هزار نفری و خطری که در کمین پرسپولیس بود!

خبرآنلاین/ مسئولان باشگاه پرسپولیس هزگر فکرش را نمی کردند که با رایگان اعلام کردن بازی این تیم مقابل النصر 100 هزار هوادار به ورزشگاه بروند.
پیش بینی پرسپولیسی اشتباه از آب درآمد.شاید خود آنها هم فکرش را نمی کردند که 100 هزار هوادار به ورزشگاه آزادی بروند و بازی این تیم مقابل النصر را از نزدیک تماشا کنند.بازی های سرد و کسل کننده این تیم در لیگ برتر و قهری که هواداران با این تیم کرده بودند باعث شده بود تا سرخپوشان برای اینکه استقبال از این بازی زیاد شود یک فراخوان بدهند و بگویند:«بلیت این مسابقه رایگان است.»آنها پیش بینی حضور 50 هزار نفر را در آزادی کرده بودند اما وقتی 100 هزار نفر استادیوم را پر کردند و خیلی ها هم پشت درهای بسته ماندند تمام حساب و کتاب ها به هم ریخت.
پرسپولیسی ها که از چند روز قبل از بازی اعلام کرده بودند بازی رایگان است با ارسال نامه ای به سازمان لیگ برتر و فدراسیون فوتبال از آنها خواسته بودند تا اجازه حضور هواداران در ورزشگاه داده شود آن هم بدون اینکه بلیتی چاپ شود و کارتهای الکترونیکی شارژ شوند.
کسرایی مدیر اجرایی این بازی در این مورد می گوید:«ما خودمان پیش بینی این تعداد هوادار را در آزادی نمی کردیم.به همین دلیل وقتی جمعیت اضافه شد از دقیقه 30درها را بستیم تا بتوانیم شرایط را کنترل کنیم.»او در حالی این حرف ها را می زند که با بسته شدن درها یک خطر بزرگ تماشاگران را تهدید می کرد.خیلی ها در راهروها بودند و ممکن بود در زمان خروج زیر دست و پا بمانند.بسته شدن راههای ورودی و خروجی برای فوتبال ایران هرگز خوشایند نبود است.بازی ایران و ژاپن و فوت چند هوادار فوتبال هنوز هم از خاطر کسی پاک نشده است.7این در حالی است که اگر از قبل بلیت ها چاپ می شد و کارتهای الکترونیکی شارژ دیگر جای هیچ نگرانی وجود نداشت و مسئولان می توانستند با دقت بیشتری کنترل این بازی را در دست بگیرند.البته در این مسابقه نیروی انتظامی با احتیاط کامل توانست کنترل را دست خودش بگیرد.کنترلی که برای دیدارهای به این مهمی باید از قبل پیش بینی شده باشد تا خطری که در کمین است جان علاقمندان به فوتبال را تهدید نکند.
البته مسئولان ورزشگاه آزادی که حساب آمار تماشاگران از دستشان در رفته است(خیلی از تماشاگران حتی روی دیوارها نشسته بودند) نمی توانند آمار دقیقی از تعداد آنها در ورزشگاه را اعلام کنند.با این حال حسین هدایتی که اعلام کرده بود هزینه حضور هواداران در ورزشگاه را می دهد روز گذشته با ارسال نامه ای به سازمان لیگ از پرداخت پول بلیت 100 هزار هواداری که بازی پرسپولیس و النصر را از نزدیک تماشا کرده بودند خبر داد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده