ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان از برنامه های عملیاتی تامین اجتماعی است

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید تقی نوربخش روز پنجشنبه در همایش تخصصی تبیین راهبردهای بیمه ای سازمان در سال ٩٥ که با حضور مدیران ارشد و استانی تامین اجتماعی برگزار شد، افزود: اجرای این برنامه ها علاوه بر اینکه یک وظیفه اداری است، به عنوان یک عهد ومیثاق حرفه ای و کار جهادی مورد توجه کارکنان و مدیران این سازمان قرار دارد.
وی یادآور شد: سازمان تامین اجتماعی یک پیکره واحد است که میان بخش های بیمه ای، درمانی و اقتصادی آن تفکیکی وجود ندارد و تمامی اجزای این سازمان در جهت خدمت به بیمه شدگان و بازنشستگان حرکت می کنند.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به شرایط سخت اقتصادی کشور در سال گذشته، اشاره کرد و گفت: این سازمان توانست با این شرایط کار بزرگی انجام دهد و خدمات مورد تعهد را به اقشار مختلف کشور ارائه داد.
نوربخش با بیان این که در سال گذشته برنامه راهبردی این سازمان تهیه شد، یادآور شد: در حال حاضر این سازمان برای رسیدن به اهداف ، برنامه های مشخصی دارد.
وی تصریح کرد: البته این برنامه همواره نیازمند بررسی های منظم و در صورت نیاز اصلاح است.
وی همچنین گفت: سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در مورد بیمه های اجتماعی در سال جاری به جدیت پیگیری می شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: در سال گذشته بودجه این سازمان و اهداف مورد نظر کاملا محقق شد.
نوربخش افزود: برای وصول درآمدهای حق بیمه با کارفرمایان و تولیدکنندگان همکاری کامل انجام شد تا آنها بتوانند به اشتغال و تولید در کشور بپردازند.
وی با بیان این که دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی مورد تایید مقامات عالی کشور است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر این سازمان قابل اتکاترین بنگاه اقتصادی در کشور است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: این سازمان با بخش های مختلف اقتصادی کشور در ارتباط است و می تواند در جذب سرمایه خارجی نیز موثر باشد و سرمایه گذاران خارجی نیز از همکاری با سازمان تامین اجتماعی استقبال می کنند.
نوربخش به تشریح برنامه های عملیاتی حوزه بیمه ای پرداخت و گفت: این برنامه ها در سال ٩٥ دنبال می شود.
وی پرونده الکترونیکی را مهم ترین برنامه این حوزه در سال جاری برشمرد و افزود: باید تدابیری اندیشیده شود که این برنامه به نتیجه نهایی برسد.
وی، پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان را به عنوان یکی از برنامه های عملیاتی این سازمان عنوان کرد و گفت: مراحل عملیاتی این طرح انجام شده و در هفته تامین اجتماعی سال جاری به طور کامل اجرایی می شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: بازرسی هوشمند واحدهای اجرایی از برنامه هایی است که آثار خوبی به همراه خواهد داشت. امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این طرح فراهم می شود.
نوربخش تعامل با دستگاه های اجرایی و قانونگذار کشور را مناسب ارزیابی کرد و اظهارداشت: با دیوان عدالت اداری همکاری های خوبی داریم و همچنین تعامل با وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی قابل مقایسه با دوران گذشته نیست.
وی به رعایت بیشتر اخلاق اسلامی ایرانی و ترویج فرهنگ مشتری مداری تاکید کرد و اصلاح فرهنگ سازمانی را از موارد ضروری دانست و گفت: باید با برنامه ریزی مناسب ضمن کاهش فشار کاری بر همکاران، تکریم مراجعه کنندگان و ارتقای خدمات شایسته تر به آنها را نیز مورد توجه قرار دهیم.
اجتمام. 9105** 1336

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X