آغاز طرح سلامت اجتماعی موسسه خیریه گلستان علی (ع) در مشهد

حمید رضازاده روز پنجشنبه در حاشیه مراسم آغاز طرح مزبور به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح با هدف حمایت از خانواده های محروم و نیازمند به منظور پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی و تقویت بنیان خانواده انجام می شود.
وی با بیان اینکه در گام اول اجرای این طرح، کار پژوهشی گسترده ای در محدوده منطقه قرقی مشهد انجام شده است افزود: در این راستا از بین 450 خانوار ساکن این منطقه 150 خانوار شناسایی و نیازهای آنان مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفته است.
وی اظهار کرد: در این راستا با کمک و مشارکت اصناف، حمایت های لازم از این خانواده های نیازمند در قالب تغذیه، بهداشت، ادامه تحصیل فرزندان و سایر کمک ها انجام می شود.
رضازاده گفت: در صورت حمایت های دولتی از اجرای این طرح و افزایش کمک و مشارکت خیرین، توسعه طرح در سایر مناطق و افزایش خانوارهای زیر پوشش محقق می شود.
موسسه خیریه گلستان علی (ع) دارای هفت مرکز نگهداری و یک خوابگاه دانشجویی ویژه فرزندان بی سرپرست است که در مجموع 200 کودک و نوجوان سه تا 24 سال دختر و پسر را سرپرستی می کند.
7496 / 6053

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آغاز طرح سلامت اجتماعی موسسه خیریه گلستان علی (ع) در مشهد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات