ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تغییر ذائقه جوانان، تفکر نوین در باره آینده جوانان ضروری است

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی احمدی پنج شنبه در نشست هم اندیشی با جوانان و نخبگان علمی ، ورزشی و فرهنگی شهرستان نیرافزود: با ایجاد و بسط فضاهای مجازی ، افکار عمومی ، رشد علمی و دیگر تغییرات می طلبد که نگاهی نو نیز به جوان و نیازهای این نسل داشته باشیم .
وی اضافه کرد: اقتصاد دانش بنیان مولفه مهم برای تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می رود و توجه ویژه به شرکت های دانش بنیان و سوق دادن جوانان به فعالیت در این حوزه می تواند ما را به اهداف خود رهنمون سازد.
وی جوان موفق را جوان آگاه و بیدار دانست و افزود:جوانان با تلاش در عرصه های پژوهشی و تحقیقی به بالندگی هرچه بیشتر جامعه اسلامی کمک می کنند.
احمدی با اشاره به اهمیت جایگاه جوان مبتکر و تولید کننده گفت: جوانان مبتکر ، توانمند و پرتلاش در عرصه تولید نقش محوری در تحقق اقتصاد مقاومتی و رهنمودهای مقام معظم رهبری دارند.
فرماندار نیر با اشاره به برنامه ریزی گسترده دشمنان گفت: یکی از مهمترین این برنامه ها، تغییر اعتقادات و افکار دینی و مذهبی در نسل نوجوان و جوان و بی اعتقادی آنها نسبت به بسیاری از مسائل است.
در این نشست پیمان جلیل پور یکی از جوانان فعال فرهنگی نیر عمده مشکل جوانان را اشتغال و ازدواج دانست و گفت:مدیران با کار جهادی بستر رفع مشکلات مهم جوانان را فراهم کنند و ظرفیت های شهرستان در این راستا مورد استفاده قرار گیرد.
شهرام اصالت نیری دیگر جوان نیری هم اهمیت شهرنیر را به عنوان یکی از دروازه‌های ورودی استان اردبیل و نیز یکی از مهمترین قطب های گردشگری استان مورد تأکید قرار داد و با اشاره به وجود فرهیختگان، جوانان تحصیلکرده ، این شهر را دارای ظرفیت مناسب جهت توسعه دانست .
وی علت بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه را ناشی از نبود نشاط اجتماعی دانست و گفت: نشاط اجتماعی باید به صورت ویژه در شهرستان نیر دنبال شود
به گفته وی ، شهرستان نیر از نبود برنامه های فرح بخش و شاد رنج می برد و برنامه ریزی مدیران برای برگزاری برنامه های شاد دراین شهرستان ضرورت دارد .
نیر در جنوب اردبیل واقع است.
7116/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده